در حال بارگذاری ...
دبیر جشنواره خبر داد

بیست و هفتمین جشنواره ملی تئاتر لاله های سرخ اندیمشک در ایستگاه پایانی

دبیر بیست و هفتمین جشنواره ملی تئاتر لاله های سرخ اندیمشک از پایان اجراهای این دوره از جشنواره و برگزاری آئین اختتامیه خبر داد.

به گزارش تئاتر خوزستان علی بازگیر دبیر بیست و هفتیمن جشنواره ملی تئاتر لاله های سرخ اندیمشک با اعلام این خبر گفت: اجرای هشت نمایش حاضر در بیست و هفتیمن جشنواره ملی تئاتر لاله های سرخ طی سه روز به اتمام رسید و آئین اختامیه جشنواره امروز سه شنبه 23 آذرماه 1400 در سالن اصلی تالار خورشید برگزار خواهد شد.

دبیر جشنواره افزود: اجراهای این دوره از جشنواره با نظم بسیار خوبی در در مجموعه پلاتوها و سالن اصلی تالار خورشید انجام شد و هیئت محترم داوران متشکل از علی اوسیوند، فرهاد قائمیان و نادر برهانی مرند کار داوری آثار را با دقت و حساسیت انجام دادند.

علی بازگیر در پایان اظهار کرد: آیین اختتامیه بیست و هفتیمن جشنواره ملی تئاتر لاله های سرخ اندیمشک با حضور مسئولین استان خوزستان و شهرستان اندیمشک، هیئت محترم داوران، هنرمندان تئاتر خوزستان و هنرمندان گروه های شرکت کننده در جشنواره روز سه شنبه 23 آذرماه 1400 ساعت 15 در سالن اصلی تالار خورشید برگزار و برگزیدگان این دوره از جشنواره معرفی خواهند شد.

 

بیست و هفتمین جشنواره ملی تئاتر لاله های سرخ به دبیری علی بازگیر از 20 تا 23 آذرماه 1400 در شهرستان اندیمشک استان خوزستان در حال برگزاری است.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران