در حال بارگذاری ...
در آستانه برگزاری جشنواره انجام شد؛

انتشار پوستر و جدول اجرایی «دومین جشنواره استانی مونودرام» در ایذه

در آستانه برگزاری جشنواره و از سوی دبیرخانه، پوستر و جدول اجرایی «دومین جشنواره استانی تئاتر مونودرام» خوزستان در ایذه منتشر شد.

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر از خوزستان، پوستر و جدول اجرایی دومین جشنواره استانی تئاتر مونودرام (تک نفره) خوزستان برای برگزاری از 26 تا 28 اردیبهشت ماه 1403 در شهرستان ایذه منتشر شد.

دومین جشنواره استانی تئاتر مونودرام خوزستان با حضور نه گروه نمایشی طی روزهای 26 و 27 اردیبهشت ماه در پلاتو ققنوس تالار سیمرغ ایذه برگزار می گردد و آئین اختتامیه این جشنواره و معرفی برگزیدگان این دوره از جشنواره روز جمعه 28 اردیبهشت ماه 1403 در سینما شهرداری ایذه برگزار خواهد شد.

طبق جدول منتشر شده اجرای گروه های نمایشی به شرح زیر است:

چهارشنبه 26 اردیبهشت ماه 1403

نمایش «هزار و یک شب» به نویسندگی حمیدرضا قاسمی و کارگردانی الهه امیدوند قاسمی از ایذه ساعت 9 صبح در پلاتو ققنوس به روی صحنه می رود.

نمایش «قلاده ای برای یک سگ مرده» به نویسندگی محمد چرمشیر و کارگردانی آرمان اسمی پور از ایذه ساعت 11 صبح در پلاتو ققنوس اجرا می شود.

نمایش «مرد مرموز» به نویسندگی حسین ذوالفقاری و کارگردانی صادق یوسفیان از باغملک ساعت 16 در پلاتو ققنوس اجرا خواهد شد.

نمایش «عروسک جنگی» به نویسندگی کریم پزشکی زینت لو و کارگردانی حسن کردزنگنه از رامهرمز ساعت 18 در پلاتو ققنوس به روی صحنه می رود.

نمایش «خون و جنون» به نویسندگی حسین حبیبی و کارگردانی محسن شهبازی از ایذه ساعت 20 در پلاتو ققنوس اجرا می شود.

پنج شنبه 27 اردیبهشت ماه 1403

نمایش «گلزخم» به نویسندگی سیدصادق فاضلی و کارگردانی کفایت جادری از اهواز ساعت 9 صبح در تالار سیمرغ به روی صحنه خواد رفت.

نمایش «تلناتو فوبیا» به نویسندگی و کارگردانی آرش شمشیرگران از اهواز ساعت 11 صبح در پلاتو ققنوس به روی صحنه خواهد رفت.

نمایش «آخرین سمفونی» به نویسندگی امیر امیری و کارگردانی سلیمه ممبینی از اهواز ساعت 16 در پلاتو ققنوس به روی صحنه خواهد رفت.

نمایش «بهشت حکیم الله» به نویسندگی خسرو امیری و کارگردانی هاجر بشیر از دزفول ساعت 18 در پلاتو ققنوس اجرا خواهد شد.

حمعه 28 اردیبهشت ماه 1403

برگزاری آئین اختتامیه دومین جشنواره استانی مونودرام خوزستان از ساعت 16 در سینما شهرداری ایذه.

در حاشیه برگزاری این جشنواره دو کارگاه آموزشی روز پنجشنبه 27 اردیبهشت ساعت 20 و جمعه 28 اردیبهشت ساعت 9 صبح برگزار خواهد شد.

دومین جشنواره استانی تئاتر مونودرام خوزستان در ایذه به دبیری احسان آذربنیاد توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ایذه، حوزه هنری انقلاب اسلامی خوزستان، فرمانداری شهرستان ایذه، ناحیه مقاومت بسیج شهرستان ایذه، شهرداری و شورای اسلامی شهر ایذه، دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایذه و انجمن هنرهای نمایشی ایذه از 26 تا 28 اردیبهشت ماه 1403 برگزار می گردد.
مطالب مرتبط

با حضور مسئولین و هنرمندان و پس از سالها توقف انجام شد

آغاز به کار دومین جشنواره استانی تئاتر مونودرام در ایذه
با حضور مسئولین و هنرمندان و پس از سالها توقف انجام شد

آغاز به کار دومین جشنواره استانی تئاتر مونودرام در ایذه

دومین جشنواره استانی تئاتر مونودرام خوزستان پس از سالها توقف امسال احیاء شد و با حضور مسئولین و هنرمندان تئاتر در تالار سیمرغ شهرستان ایذه آغاز به کار کرد.

|

نظرات کاربران