در حال بارگذاری ...

حضور آموزشگاه تئاتر و موسسه جام هنر چهارسو در جشنواره «رویش و حرکت»

موسسه هنری جام هنر چهارسو و آموزشگاه هنرهای نمایشی چهارسو با حضور در جشنواره «رویش و حرکت» به معرفی ظرفیت های هنر تئاتر در دانشگاه خاتم الانبیاء بهبهان پرداختند.

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر از خوزستان، جشنواره «رویش و حرکت» توسط دانشگاه خاتم النبیاء شهرستان بهبهان با هدف معرفی عملکرد فعالیت بخشهای مختلف دانشگاه و فعالیت های دانشجویی از 16 تا 18 اردیبهشت ماه 1403 به مدت سه روز در محل این دانشگاه برگزار شد و موسسه جام هنر چهارسو و آموزشگاه هنرهای نمایشی چهارسو در این جشنواره حاضر شده و به معرفی ظرفیت های هنر تئاتر برای دانشجویان و مخاطبین پرداختند.

در این جشنواره، غرفه تئاتر توسط کانون تئاتر دانشگاه خاتم انبیاء با مدیریت عباس قنبری زاده برپا گردید و موسسه جام هنر چهارسو به مدیریت ساسان شکوریان با ارائه مجموعه تصاویر تئاتر، کتب و مجلات نمایشی، ماسک های تئاتر، لباس و آکساسوار نمایش ها در طی سه روز به معرفی ظرفیت های هنر تئاتر و آشنایی مخاطبان و دانشجویان با هنر نمایش پرداخت.

همچنین در این نمایشگاه، آموزشگاه هنرهای نمایشی چهارسو به عنوان اولین و باسابقه ترین مرکز آموزشی تئاتر در شهرستان بهبهان دو کارگاه آموزشی زیر نظر عنایت اله خادم بشیری مدرس تئاتر با عنوان «مبانی و شناخت هنر تئاتر» برای دانشجویان و مراجعه کنندگان نمایشگاه را برگزار نمود.

غرفه کانون تئاتر دانشگاه خاتم الانبیاء بهبهان با استقبال بسیار خوب دانشجویان و علاقمه مندان به هنر تئاتر در طی مدت برپایی جشنواره «رویش و حرکت» مواجه شد.




مطالب مرتبط

نظرات کاربران