در حال بارگذاری ...

داوران نمایشنامه نویسی جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان مهر دزفول معرفی شدند

حمید صادق جولا دبیر پانزدهمین جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان مهر دزفول، هیئت داوران بخش نمایشنامه نویسی این دوره از جشنواره را معرفی کرد.

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر در خوزستان، حمید صادق جولا دبیر پانزدهمین جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان مهر دزفول طی احکامی جداگانه شهرام کرمی و ساسان شکوریان را به عنوان اعضای هیئت داوران بخش نمایشنامه‌نویسی این رویداد هنری منصوب کرد.

شهرام کرمی کارشناس ارشد کارگردانی و کارشناس ادبیات نمایشی از تهران است که نمایشنامه نویسی، کارگردانی، تدریس تئاتر، مدیریت در حوزه‌های مختلف تئاتر کشور و دبیری و داوری جشنواره‌های تئاتر  ملی بخشی از سوابق هنری او به شمار می‌رود.

ساسان شکوریان کارشناس فرهنگی هنری از بهبهان است که پژوهش، تالیف، کارگردانی تئاتر، داوری جشنواره های تئاتر، تدریس و مدیریت آموزشگاه تئاتر، عضویت در هیئت رئیسه انجمن هنرهای نمایشی خوزستان و دبیری جشنواره‌های تئاتر بخشی از فعالیت‌های نمایشی او است.

بیش از چهل و پنج نمایشنامه به بخش نمایشنامه نویسی پانزدهمین جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان مهر دزفول ارسال شده است که توسط هیئت داوران مورد بررسی و داوری قرار خواهند گرفت.

پانزدهمین جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان مهر دزفول با موضوع «حال خوش کودکی ،فصل خوش زندگی » به دبیری حمید صادق جولا  از ۲۳ الی ۲۶ آبان ۱۴۰۲ در سه بخش تئاتر صحنه‌ای، نمایشنامه نویسی و تئاتر خیابانی به میزبانی شهرستان دزفول برگزار می‌شود.
مطالب مرتبط

طی احکامی از سوی دبیر جشنواره انجام شد

هیئت انتخاب آثار پانزدهمین جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان مهر دزفول منصوب شدند
طی احکامی از سوی دبیر جشنواره انجام شد

هیئت انتخاب آثار پانزدهمین جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان مهر دزفول منصوب شدند

مهدی درویش، سیدعزیز آرین و سعید گل گل به عنوان هیئت انتخاب آثار بخش صحنه‌ای و خیابانی پانزدهمین جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان مهر دزفول معرفی شدند.

|

نظرات کاربران