در حال بارگذاری ...

انتصاب دبیر نخستین جشنواره بین المللی فیلم تئاتر، ایران تئاتر صلح و‌دوستی

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان طی حکمی دبیر نخستین جشنواره بین المللی فیلم تئاتر، ایران تئاتر صلح و‌دوستی منصوب کرد.

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر در خوزستان، اولین جشنواره بین المللی فیلم تئاتر با عنوان «ایران، تئاتر، صلح و دوستی» با حضور کشورهای مختلف دنیا و اکران فیلم تئاترهای متقاضی در استان خوزستان برگزار می‌شود.

این جشنواره توسط موسسه دلدادگان کمیل زمان و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان با اکران فیلم تئاترها و دعوت کارگردانان ایرانی و خارحی راه یافته به جشنواره سال جاری در استان خوزستان برگزار خواهد شد.

در همین راستا مجید منادی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان طی حکمی سعید نگراوی را به عنوان دبیر نخستین جشنواره بین المللی فیلم تئاتر «ایران، تئاتر، صلح و‌ دوستی» منصوب کرد.

در متن این حکم آمده است:

«نظر به توانایی و تجارب مفید و ارزشمند جنابعالی در عرصه های فعالیت های فرهنگی و هنری، به موجب این ابلاغ شما را به عنوان «دبیر نخستین جشنواره بین المللی فیلم تئاتر، ایران تئاتر صلح و‌دوستی» منصوب می نمایم.

امید است با استعانت از پروردگار متعال این جشنواره آنگونه که در اهداف آن است به تبیین تلاشگران، رزمندگان و شهیدان صلح امنیت و آرامش جهان به ویژه حاج قاسم عزیز منجر شود.»

 

فراخوان اولین جشنواره فیلم تئاتر «ایران، تئاتر، صلح و دوستی» هفته پایانی آبان ماه 1402 منتشر خواهد شد.
مطالب مرتبط

با حضور مسئولین استانی و پیشکسوتان و هنرمندان تئاتر انجام شد؛

رونمایی از فراخوان جشنواره بین‌المللی تئاتر لاله‌های سرخ اندیمشک
با حضور مسئولین استانی و پیشکسوتان و هنرمندان تئاتر انجام شد؛

رونمایی از فراخوان جشنواره بین‌المللی تئاتر لاله‌های سرخ اندیمشک

از فراخوان بیست و هشتمین بین المللی تئاتر لاله‌های سرخ اندیمشک با حضور مسئولان استانی در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان رونمایی شد.

|

هنرمندان خوزستانی، جوایز جشنواره تئاتر منطقه‌ای پارس را درو کردند

هنرمندان خوزستانی، جوایز جشنواره تئاتر منطقه‌ای پارس را درو کردند

در آیین پایانی جشنواره تئاتر منطقه‌ای پارس، با معرفی دو نمایش «اول‌شخص مفرد» و «سایلنت، هملت، سایلنت» از خوزستان به چهل‌ودومین جشنواره تئاتر فجر، هنرمندان این استان، 16 جایزه اصلی و لوح تقدیر را هم در دو بخش صحنه‌ای و خیابانی، دریافت کردند.

|

نظرات کاربران