در حال بارگذاری ...

نشست هم اندیشی تئاتر بهبهان برگزار شد

نشست هم اندیشی تئاتر بهبهان با حضور سرپرستان گروه های نمایشی پروانه دار، کارگردانان و مدیران آموزشگاه های هنرهای نمایشی در بهبهان برگزار شد.

به گزارش تئاتر خوزستان، «نشست هم اندیشی تئاتر بهبهان» با هدف برنامه ریزی منسجم، بیان مشکلات و چالش های موجود و همچنین اطلاع از برنامه های آینده انجمن هنرهای نمایشی با حضور مهدی شجاعی سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهبهان، ساسان شکوریان نائب رئیس انجمن هنرهای نمایشی خوزستان و رئیس انجمن هنرهای نمایشی بهبهان، سرپرستان گروه های نمایشی پروانه دار بهبهان، مدیران آموزشگاه های هنرهای نمایشی، کارگردانان و پیشکسوتان تئاتر روز چهارشنبه 18 مردادماه 1402 توسط انجمن هنرهای نمایشی بهبهان در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهبهان برگزار شد.

سرپرستان گروه های نمایشی پروانه دار بهبهان شامل گروه تئاتر ناب، گروه تئاتر تیرداد، گروه تئاتر بامداد، گروه تئاتر  باران جنوب، گروه تئاتر معراج آفتاب و گروه تئاتر ارغون و برخی کارگردانان تئاتر به همراه مدیران دو آموزشگاه هنرهای نمایشی چهارسو و سیب به منظور هم اندیشی و هم افزایی در «نشست هم اندیشی تئاتر بهبهان» شرکت کردند.

در این نشست مباحث مختلفی از جمله شرایط عضویت در انجمن هنرهای نمایشی استان طبق اساسنامه جدید انجمن هنرهای نمایشی ایران، شرایط فعالیت کارگردان های کار اولی، قوانین آموزشگاه های آزاد هنرهای نمایشی، چالش ها و مشکلات اجرای نمایش های صحنه ای و برنامه های پیش روی انجمن هنرهای نمایشی بهبهان مطرح و مورد بررسی و گفت و گو قرار گرفت و تصمیمات مختلفی در خصوص این موارد از سوی حاضرین در این نشست اتخاذ شد.

در پایان این نشست از حجت اله تجلی نویسنده، پژوهشگر و کارگردان پیشکسوت تئاتر بهبهان با اهدا لوح سپاس تقدیر به عمل آمد.
مطالب مرتبط

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان:

برای استفاده از همه ظرفیت‌های نمایشی استان تلاش و پیگیری می‌‌کنیم
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان:

برای استفاده از همه ظرفیت‌های نمایشی استان تلاش و پیگیری می‌‌کنیم

مجید منادی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، در دیدار با هیئت رئیسه انجمن هنرهای نمایشی استان، بر لزوم معرفی و شناسایی ظرفیت‌های سخت‌افزاری موجود و پیگیری برای بهره‌برداری نمایشی از آنها تاکید کرد.

|

از طرف دبیرخانه بیست‌ویکمین جشنواره بین‌المللی نمایش‌های آیینی و سنتی

اسامی متون پذیرفته‌شده خوزستانی بخش‌های صحنه‌ای و شبیه‌خوانی اعلام شد
از طرف دبیرخانه بیست‌ویکمین جشنواره بین‌المللی نمایش‌های آیینی و سنتی

اسامی متون پذیرفته‌شده خوزستانی بخش‌های صحنه‌ای و شبیه‌خوانی اعلام شد

اسامی متون پذیرفته شده بخش‌های صحنه‌ای و شبیه‌خوانی بیست‌و‌یکمین جشنواره بین‌المللی نمایش‌های آیینی و سنتی از طرف دبیرخانه این رویداد هنری اعلام شد و استان خوزستان با هشت نمایشنامه در سه بخش این رویداد حضور دارد.

|

نظرات کاربران