در حال بارگذاری ...
در آستانه عید نوروز انجام شد

شادپیمایی عروسکی سال نو در امیدیه

مراسم شادپیمایی عروسکی اقوام ایرانی توسط شهرداری و شورای اسلامی شهر و با همکاری موسسه هنری نمایش خلاق بازی و یادگیری در شهرستان امیدیه برگزار شد.

به گزارش تئاتر خوزستان ویژه برنامه شاد پیمایی عروسکی همراه با تن پوش اقوام ایرانی و باز های سنتی و بومی توسط شهرداری و شورای اسلامی شهر امیدیه با همکاری موسسه هنری نمایش خلاق بازی و یادگیری روز یکشنبه 28 اسفندماه 1401 ساعت 17:30 در شهرستان امیدیه برگزار شد.

این شادپیمایی در آستانه عید نوروز و فرا رسیدن بهار طبیعت و با هدف افزایش سطح نشاط اجتماعی از بازارچه انقلاب (طلافروشان) به سمت مجتمع تجاری شهرستان امیدیه برگزار و مورد استقبال شهروندان قرار گرفت.

نوروزخوانی از جمله آئین‌های پیش بهاری محسوب شده و این رسم کهن در مناطق مختلف شهری و روستایی اجرا می‌شود تا نوید بهار و حیات دوباره را به مشتاقان طبیعت بدهد.
مطالب مرتبط

اجرای نمایش «عصیان» در امیدیه

اجرای نمایش «عصیان» در امیدیه

نمایش محیطی «عصیان»، کاری از هنرجویان موسسه نمایش خلاق بازی و یادگیری، با دو اجرا در شهرستان امیدیه، مخاطبان را با مسائل و مشکلات کودکان و نوجوانان آشنا کرد.

|

توسط موسسه نمایش خلاق، بازی و یادگیری برگزار شد

کارگاه آموزش مربیگری قصه های شاهنامه و ساخت عروسک های خلاق در امیدیه
توسط موسسه نمایش خلاق، بازی و یادگیری برگزار شد

کارگاه آموزش مربیگری قصه های شاهنامه و ساخت عروسک های خلاق در امیدیه

موسسه هنری نمایش خلاق، بازی و یادگیری به مدت شش روز کارگاه آموزش مربیگری قصه های شاهنامه و ساخت عروسک های خلاقانه را در شهرستان امیدیه برگزار کرد.

|

نظرات کاربران