در حال بارگذاری ...
در پی درگذشت پیشکسوت تئاتر خوزستان محمدرضا مشاک زاده

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان پیام تسلیت منتشر کرد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان در پی درگذشت زنده‌یاد محمدرضا مشاک زاده، از هنرمندان تئاتر و سینما خوزستان پیام تسلیتی صادر نمود.

به گزارش تئاتر خوزستان در پی درگذشت محمدرضا مشاک زاده هنرمند تئاتر و سینما و از مدیران اسبق حوزه هنری خوزستان، حجت الاسلام و المسلمین رضا کلاه کج مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان پیام تسلیتی منتشر کرد.

متن این پیام تسلیت به شرح زیر است:

«فَسُبْحانَ اَلَّذِی بِیَدِهِ مَلَکُوتُ کُلِّ شَیْ ءٍ وَ إِلَیْهِ تُرْجَعُونَ»

محمدرضا مشاک زاده، نویسنده، بازیگر تئاتر و سینما و مسئول اسبق حوزه هنری خوزستان از نسل هنرمندانی بود که با حمیت و جدیت در هموار شدن راه دشوار هنر نقش داشتند.

هنردوستان و هنرمندان هیچگاه شخصیت دوست داشتنی ایشان که همیشه همراه با فروتنی، ادب و لبخند‌های دلنشین بود را فراموش نخواهند کرد و همواره یاد این هنرمند عزیز در دل‌ها و نام ایشان در ذهن تاریخ هنر ایران ثبت خواهد شد. 

فقدانِ این چهره بی مانند و ماندگار هنر را به تمامی هنردوستان تسلیت و تعزیت عرض می‌نمایم و برای بازماندگان معزز، صبر جمیل و برای روح بزرگ این هنرمند پیشکسوت، علو درجات را از درگاه خداوند متعال آرزومندم.

رضا کلاه کج 

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان

 

زنده یاد محمدرضا مشاک رئیس اسبق حوزه هنری خوزستان و بازیگر تئاتر در سال ۱۳۷۵ با بازی در فیلم «سرزمین خورشید» به کارگردانی احمدرضا درویش قدم به سینمایی حرفه ای نهاد و کاندید دریافت سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر شد و سپس ایفای نقش در آثاری چون: «فقط بخاطر تو»، «دریایی ها»، «کمکم کن»، «پول کثیف»، «شب مهتاب»، «روزهای زندگی»، «روزحسرت»، «شرکت»، «وکیل» و تله فیلم های «تنهایی رود»، «نسیم شمال»، «باد جنوب» و ... فعالیت خود را ادامه داد.
مطالب مرتبط

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان:

سعید بهروزی از مفاخر هنر خوزستان بود
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان:

سعید بهروزی از مفاخر هنر خوزستان بود

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان با انتشار پیامی درگذشت سعید بهروزی نویسنده، کارگردان و فیلمنامه‌نویس حوزه دفاع مقدس و از پیشکسوتان شاخص هنرهای نمایشی استان خوزستان را تسلیت گفت.

|

نظرات کاربران