در حال بارگذاری ...
با حکم مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان

دبیر بیست‌وهشتمین جشنواره ملی تئاتر لاله‌های سرخ اندیمشک منصوب شد

طی ابلاغی از سوی رضا کلاه کج مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، دبیر بیست و هشتمین جشنواره ملی تئاتر لاله‌های سرخ اندیمشک منصوب شد.

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر در خوزستان، رضا کلاه‌کج، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، طی ابلاغی، علی بازگیر را به عنوان دبیر بیست و هشتمین جشنواره ملی تئاتر لاله های سرخ اندیمشک منصوب کرد.

در متن این ابلاغ آمده است: «نظر به تجارب مفید و ارزشمند جنابعالی در عرصه‌ی فعالیت‌های فرهنگی و هنری، به موجب این ابلاغ شما را به عنوان دبیر بیست و هشتمین جشنواره ملی تئاتر لاله های سرخ اندیمشک منصوب می‌نمایم.
امید است با استعانت از پروردگار متعال در انجام امور محوله موفق و پیروز باشید.»

علی بازگیر، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اندیمشک و دبیر شش دوره قبلی جشنواره ملی تئاتر لاله‌های سرخ اندیمشک بوده است.

بیست و هشتمین جشنواره ملی تئاتر لاله‌های سرخ اندیمشک هم‌زمان با روز مقاومت و پایداری مردم این شهر در مقابل طولانی‌ترین حمله موشکی بعد از جنگ جهانی دوم در سال 1365 به دبیری علی بازگیر در آذرماه 1401 در شهرستان اندیمشک برگزار می‌شود.
مطالب مرتبط

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان:

سعید بهروزی از مفاخر هنر خوزستان بود
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان:

سعید بهروزی از مفاخر هنر خوزستان بود

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان با انتشار پیامی درگذشت سعید بهروزی نویسنده، کارگردان و فیلمنامه‌نویس حوزه دفاع مقدس و از پیشکسوتان شاخص هنرهای نمایشی استان خوزستان را تسلیت گفت.

|

نظرات کاربران