در حال بارگذاری ...
با اعلام آثار پذیرفته‌شده در بخش فضای باز نوزدهمین دوره

یک نمایش از خوزستان در جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی تهران – مبارک

نمایش‌های پذیرفته‌شده در بخش فضای باز نوزدهمین جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی تهران – مبارک معرفی شدند و یک نمایش از استان خوزستان در میان آثار معرفی شده حضور دارد.

به گزارش تئاتر خوزستان، هیئت انتخاب نوزدهمین جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی تهران – مبارک، نمایش‌های راه‌یافته به بخش فضای باز این رویداد هنری را معرفی کرد که یک نمایش از شهرستان مسجدسلیمان استان خوزستان در میان آثار پذیرفته شده حضور دارد..

از بین 127 نمایش ثبت‌نام‌شده در بخش فضای باز جشنواره، فیلم 76 اثر در مهلت مقرر به دبیرخانه رسید که از میان آن‌ها 13 اثر از سوی هیئت انتخاب برای رقابت در این بخش انتخاب شدند که یک نمایش از شهرستان مسجدسلیمان استان خوزستان در میان این آثار قرار دارد.

نمایش عروسکی «هله هله کوسه» - نویسنده و کارگردان: علی قاضی - مسجد سلیمان

نوزدهمین جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی تهران – مبارک از ۲۲ تا ۳۰ مهرماه 1401 به دبیری هادی حجازی‌فر در سه بخش نمایش‌های صحنه‌ای ویژه مخاطب بزرگسال، نمایش‌های صحنه‌ای ویژه مخاطب کودک، نوجوان، خانواده و نمایش‌های فضای باز برگزار خواهد شد.
مطالب مرتبط

با اعلام آرای هیئت داوران چهل‌ و یکمین دوره

درخشش تئاتر خوزستان در چهل و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر
با اعلام آرای هیئت داوران چهل‌ و یکمین دوره

درخشش تئاتر خوزستان در چهل و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر

مراسم اختتامیه چهل و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر شامگاه سه شنبه 11 بهمن ماه برگزار شد و هنرمندان تئاتر خوزستان درخشش چشمگیری در این دوره از جشنواره داشتند.

|

نظرات کاربران