در حال بارگذاری ...
معاون اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان خبر داد

لزوم برگزاری نشست‌ های برنامه‌ریزی و آسیب‌شناسی جشنواره‌های تئاتر خوزستان

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان در حاشیه آئین اختتامیه بیست و هفتمین دوره جشنواره ملی تئاتر لاله‌های سرخ گفت: قصد داریم بعد از برگزاری هر جشنواره‌، با برگزاری نشست‌هایی در راستای برنامه‌ریزی مطلوب و آسیب‌شناسی لازم، بتوانیم جشنواره‌ها را بهتر برگزار کنیم.

به گزارش تئاتر خوزستان، ناصر چنانی معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان در حاشیه آئین اختتامیه بیست و هفتمین دوره جشنواره ملی تئاتر لاله‌های سرخ که روز سه شنبه 23 آذرماه 1400 در سالن اصلی تالار خورید اندیمشک برگزار شد، اظهار کرد: با انعکاس و پوشش خبری و رسانه‌ای می‌توان بهتر و مؤثرتر پیام‌های فرهنگی و هنری جشنواره‌های تئاتر را انتقال داد.

معاون هنری و امور سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان افزود: پس از برگزاری جشنواره‌های تئاتر، برگزاری نشست های آسیب‌شناسی و برنامه‌ریزی با حضور اساتید، هنرمندان و دست‌اندرکاران این رویدادها ضرورت دارد.

ناصر چنانی اذعان کرد: ما قصد داریم بعد از برگزاری هر جشنواره‌، با برگزاری نشست‌هایی در راستای برنامه‌ریزی مطلوب و آسیب‌شناسی لازم، بتوانیم این جشنواره‌ها را بهتر برگزار کنیم.

بیست و هفتیمن جشنواره ملی تئاتر لاله های سرخ اندیمشک به دبیری علی بازگیر از 20 تا 23 آذرماه 1400 در شهرستان اندیمشک استان خوزستان برگزار شد.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران