در حال بارگذاری ...
با اعلام هیئت داوران

بیست و هفتمین جشنواره ملی تئاتر لاله های سرخ اندیمشک برگزیدگان خود را شناخت

آئین اختتامیه بیست و هفتمین جشنواره ملی تئاتر لاله های سرخ در سالن اصلی تالار خورشید اندیمشک برگزار و برگزیدگان این دوره از جشنواره با آرای هیئت داوران مشخص شدند.

به گزارش تئاتر خوزستان، آئین اختتامیه بیست و هفتمین جشنواره ملی تئاتر لاله های سرخ اندیمشک با حضور محمد جوروند مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، پیمان جهانگیری فرماندار اندیمشک، ناصر چنانی معاون هنری و سینمایی اداره کل، علی بازگیر دبیر جشنواره، علی اوسیوند، فرهاد قائمیان و نادر برهانی مرند اعضای هیئت داوران جشنواره، نسرین بیگدلی رئیس اداره هنری اداره کل، محمد یاقوت پور رئیس انجمن هنرهای نمایشی خوزستان، احسان کریم پور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اندیمشک، نورالدین مدهنی رئیس شورای اسلامی شهر اندیمشک، عباس پاپی بخشدار مرکزی اندیمشک، جمعی از مسئولین شهرستان، اعضای ستاد برگزاری جشنواره و هنرمندان گروه های نمایشی حاضر در جشنواره روز سه شنبه 23 آذرماه 1400 ساعت 15 در سالن اصلی تالار خورشید اندیمشک برگزار و برگزیدگان جشنواره از سوی هیئت داوران معرفی شدند.

آرا هئیت داوران بیست و هفتمین جشنواره ملی تئاتر لاله های سرخ متشکل از علی اوسیوند، فرهاد قائمیان و نادر برهانی مرند به شرح زیر اعلام شد:

پوستر و بروشور

تقدیر: لوح تقدیر و جایزه نقدی به زهرا همای پور طراح پوستر و بروشور نمایش «استرالیا» از شهرستان شیراز استان فارس.

موسیقی

کاندیداها:

شکوفه الماسی و هورام محمدی آهنگسازان نمایش «کوارتت پر»

محمد منصور زاده، سامان نیک دل و رئوف ظاهری آهنگسازان نمایش «فوبیا»

آرش خوشنام آهنگساز نمایش «بدخیم»

تقدیر: لوح تقدیر و جایزه نقدی به آرش خوشنام آهنگساز نمایش«بدخیم» از شهرستان اندیمشک استان خوزستان.

طراحی لباس

تقدیر: لوح تقدیر و جایزه نقدی به پوریا رضایی طراح لباس نمایش «سوپ موش» از شهرستان اراک استان مرکزی.

طراحی صحنه

کاندیداها:

میثم ملازینل طراح صحنه نمایش «آذر اندوهبار»

سید محمدهادی هاشم زاده، محمدعلی امیری و محمدحسین نظری پارسا طراحان صحنه نمایش «استرالیا»

پوریا رضایی طراح صحنه نمایش «سوپ موش»

علی دهریزی طراح صحنه نمایش«یک و بیست دقیقه بامداد»

تقدیر: لوح تقدیر و جایزه نقدی به میثم ملازینل طراح صحنه نمایش «آذر اندوهبار» از قزوین.

برگزیده: دیپلم افتخار، تندیس جشنواره و جایزه نقدی به سیدمحمدهادی هاشم زاده، محمدعلی امیری و محمدحسین نظری پارسا طراحان صحنه نمایش «استرالیا» از شهرستان شیراز استان فارس.

بازیگری مرد

کاندیداها:

میثم گودرزی بازیگر نمایش «آذر اندوهبار»

محمدعلی امیری و امید رهبر بازیگران نمایش «استرالیا»

پوریا رضایی بازیگر نمایش «سوپ موش»

پژمان شاهوردی و مسعود کردی بازیگران نمایش «یک و بیست دقیقه بامداد»

محسن خدادادی بازیگر نمایش «بدخیم»

تقدیر: لوح تقدیر و جایزه نقدی به پژمان شاهوردی و مسعود کردی بازیگران نمایش «یک و بیست دقیقه بامداد» از شهرستان بروجرد استان لرستان.

رتبه سوم: لوح تقدیر و جایزه نقدی به امید رهبر بازیگر نمایش «استرالیا» از شهرستان شیراز استان فارس.

رتبه دوم: لوح تقدیر و جایزه نقدی به میثم گودرزی بازیگر نمایش «آذر اندوهبار» از قزوین.

رتبه اول: دیپلم افتخار، تندیس جشنواره و جایزه نقدی به محمدعلی امیری بازیگر نمایش «استرالیا» از شهرستان شیراز استان فارس.

بازیگری زن

کاندیداها:

لیلا مهری آبادی بازیگر نمایش «کوارتت پر»

بیتا معصومی بازیگر نمایش «آذر اندوهبار»

مریم شکری بازیگر نمایش «استرالیا»

پریا جمالی بازیگر نمایش «باتلاق»

ستایش اسکندری و پرستو رشانی بازیگران نمایش «سوپ موش»

مهنوش بلیان، شکوفه جودکی و نازنین اسدی بازیگران نمایش «بدخیم»

تقدیر: لوح تقدیر و جایزه نقدی بدون اولویت به طور مشترک به لیلا مهری آبادی بازیگر نمایش «کوراتت پر» از کرمانشاه و بیتا معصومی بازیگر نمایش «آذر اندوهبار» از قزوین.

رتبه سوم: لوح تقدیر و جایزه نقدی بدون اولویت و به طور مشترک به ستایس اسکندری بازیگر نمایش «سوپ موش» از شهرستان اراک استان مرکزی و شکوفه جودکی بازیگر نمایش «بدخیم» از شهرستان اندیمشک استان خوزستان.

رتبه دوم: لوح تقدیر و جایزه نقدی بدون اولویت و به طور مشترک به پرستو رشانی بازیگر نمایش «سوپ موش» از شهرستان اراک استان مرکزی و مهنوش بلیان بازیگر نمایش «بدخیم» از شهرستان اندیمشک استان خوزستان.

رتبه اول: دیپلم افتخار، تندیس جشنواره و جایزه نقدی به مریم شکری بازیگر نمایش «استرالیا» از شهرستان شیراز استان فارس.

کارگردانی

کاندیداها:

میثم ملازینل کارگردان نمایش «آذر اندوهبار»

سید محمد هادی هاشم زاده کارگردان نمایش «استرالیا»

پوریا رضایی کارگردان نمایش «سوپ موش»

پژمان شاهوردی کارگردان نمایش «یک و بیست دقیقه بامداد»

مهدی آشوغ کارگردان نمایش «بدخیم»

رتبه سوم: لوح تقدیر و جایزه نقدی به میثم ملازینل کارگردان نمایش «آذر اندوهبار» از قزوین.

رتبه دوم: لوح تقدیر و جایزه نقدی به پوریا رضایی کارگردان نمایش «سوپ موش» از شهرستان اراک استان مرکزی.

رتبه اول: دیپلم افتخار، تندیس جشنواره و جایزه نقدی به سیدمحمدهادی هاشم زاده کارگردان نمایش «استرالیا» از شهرستان شیراز استان فارس.

نمایش نامه نویسی

کاندیداها:

سیدصادق فاضلی نویسنده نمایش «کوارتت پر»

علی میرزا عمادی نویسنده نمایش «آذر اندوهبار»

پیام لاریان نویسنده نمایش «استرالیا»

افق ایرجی نویسنده نمایش «سوپ موش»

مهدی آشوغ نویسنده نمایش «بدخیم»

رتبه سوم: لوح تقدیر و جایزه نقدی به افق ایرجی نویسنده نمایش «سوپ موش» از شهرستان اراک استان مرکزی.

رتبه دوم: لوح تقدیر و جایزه نقدی به علی میرزا عمادی نویسنده نمایش «آذر اندوهبار» از قزوین.

رتبه اول: دیپلم افتخار، تندیس جشنواره و جایزه نقدی به پیام لاریان نویسنده نمایش «استرالیا» از شهرستان شیراز استان فارس.

 

بیست و هفتمین جشنواره ملی تئاتر لاله های سرخ اندیمشک به دبیری علی بازگیر از 20 تا 23 آذرماه 1400 در شهرستان اندیمشک استان خوزستان برگزار شد و سه شنبه 23 آذرماه با اعلام برگزیدگان به کار خود پایان داد.




مطالب مرتبط

با حضور مسئولین و هنرمندان تئاتر استان خوزستان

آیین اختتامیه رپرتوار تئاتر صحنه‌ای «خوزستانِ جان» برگزار شد
با حضور مسئولین و هنرمندان تئاتر استان خوزستان

آیین اختتامیه رپرتوار تئاتر صحنه‌ای «خوزستانِ جان» برگزار شد

همزمان با برگزاری اختتامیه سی و چهارمین جشنواره تئاتر استان خوزستان مراسم اختتامیه اولین رپرتوار تئاتر صحنه ای «خوزستان جان» روز سه شنبه 15 آذرماه 1401 در تالار آفتاب اهواز با اهداء تندیس و لوح تقدیر به کارگردانان حاضر در این رپرتوار برگزار شد.

|

رونمایی از دومین کتاب الکترونیکی تئاتر استان خوزستان

رونمایی از دومین کتاب الکترونیکی تئاتر استان خوزستان

در آیین اختتامیه سی و چهارمین جشنواره تئاتر استان خوزستان و در حالی که رویداد تقویمی جشنواره ی سی و چهارم، آخرین شب خود را پشت سر می گذاشت تا برگزیدگان خود را بشناسد یک اتفاق ماندگار و اقدام علمی در آن رونمایی و به مخاطبان هنر نمایش اهدا شد.

|

نظرات کاربران