در حال بارگذاری ...
طبق جدول اجرایی جشنواره

اجرای دو نمایش در شب پایانی بیست و هفتمین جشنواره ملی تئاتر لاله های سرخ

طبق جدول اجرایی بیست و هفتمین جشنواره ملی تئاتر لاله های سرخ اندیمشک، دو نمایش در شب پایانی جشنواره به روی صحنه می روند.

به گزارش تئاتر خوزستان ، در شب پایانی بیست و هفتمین جشنواره ملی تئاتر لاله های سرخ اندیمشک دو نمایش از شهرستان های لرستان و اندیمشک در مجموعه تالار خورشید به روی صحنه می روند.

روز دوشنبه 22 آذرماه 1400 نمایش «یک و بیست دقیقه بامداد» به نویسندگی و کارگردانی پژمان شاهوردی کاری از گروه نمایش شهرآشوب بروجرد استان لرستان طی دو سانس 16 و 18 به مدت 50 دقیقه در پلاتو استاد مهرآذین مجموعه تالار خورشید اجرا می رود.

آخرین نمایش حشنواره نمایش «بدخیم» به نویسندگی و کارگردانی مهدی آشوغ کاری از گروه تئاتر اری ترین شهرستان اندیمشک طی دو سانس 16 و 18 به مدت 65 دقیقه در پلاتو خانه هنر اندیمشک اجرا خواهد شد.

 

بیست و هفتمین جشنواره ملی تئاتر لاله های سرخ اندیمشک به دبیری علی بازگیر از 20 تا 23 آذرماه 1400 در شهرستان اندیمشک استان خوزستان در حال برگزاری است.
مطالب مرتبط

هنرمندان خوزستانی، جوایز جشنواره تئاتر منطقه‌ای پارس را درو کردند

هنرمندان خوزستانی، جوایز جشنواره تئاتر منطقه‌ای پارس را درو کردند

در آیین پایانی جشنواره تئاتر منطقه‌ای پارس، با معرفی دو نمایش «اول‌شخص مفرد» و «سایلنت، هملت، سایلنت» از خوزستان به چهل‌ودومین جشنواره تئاتر فجر، هنرمندان این استان، 16 جایزه اصلی و لوح تقدیر را هم در دو بخش صحنه‌ای و خیابانی، دریافت کردند.

|

با انتشار جدول اجراها؛

اجرای شش نمایش از خوزستان در جشنواره منطقه ای پارس (شیراز)
با انتشار جدول اجراها؛

اجرای شش نمایش از خوزستان در جشنواره منطقه ای پارس (شیراز)

بیست‌وهشتمین جشنواره تئاتر مناطق کشور منطقه‌ای پارس از پنجم تا هشتم دی در شهر شیراز استان فارس برگزار خواهد شد و شش نمایش صحنه ای و خیابانی از استان خوزستان در این جشنواره حضور دارند.

|

نظرات کاربران