در حال بارگذاری ...
علی اوسیوند مطرح کرد:

باید خیلی قوی‌تر و غنی‌تر با جشنواره‌ تئاتر لاله‌های سرخ برخورد شود

داور جشنواره تئاتر لاله‌های بر لزوم سرمایه‌گذاری بیشتر در بخش فرهنگی تئاتر تاکید کرد و گفت: این اقدام، نتایج و خروجی بیشتری به همراه دارد و می‌توانیم سطح و فرهنگ جامعه خود را به جهان معرفی کنیم.

به گزارش تئاتر خوزستان، علی اوسیوند با اعلام خبر فوق گفت: نمایش‌هایی که در جشنواره ملی تئاتر لاله‌های سرخ اندیمشک حضور دارند، مربوط به بمباران هوایی این شهر در چهارم آذر سال ۱۳۶۵ هستند و برگزاری این‌گونه جشنواره‌ها در دنیا مرسوم است و باید با این موضوع محترمانه برخورد کنیم و قدردان شهدای کشورمان باشیم.

 داور بیست و هفتمین دوره جشنواره ملی تئاتر لاله‌های سرخ اندیمشک افزود: به نمایش گذاشتن حماسه‌ها و رشادت‌های مردم کشورمان در جنگ تحمیلی، کوچکترین وظیفه ما در زمینه فرهنگی و تئاتر، در برابر کار عظیم آنها است.

 وی اذعان کرد: باید خیلی قوی‌تر و غنی‌تر با جشنواره‌ تئاتر لاله‌های سرخ برخورد شود چرا که به عنوان یک کار فرهنگی ریشه‌ای محسوب می‌شود و ضرورت دارد برای آن ارزش قائل شویم تا آیندگان بدانند آرامش و امنیت کشور، با رشادت‌های شهدای والامقام به دست آمده است.

 اوسیوند با اشاره به اینکه شهدا از بالاترین و بهترین هدیه خداوند که جان خودشان بود گذشتند تا ما آرامش داشته باشیم تصریح کرد: این موضوع ظرفیت بسیار بیشتری برای انجام این کارهای فرهنگی دارد.

 وی بر لزوم سرمایه‌گذاری بیشتر در بخش فرهنگی تئاتر تاکید کرد و یاد آور شد: این اقدام، نتایج و خروجی بیشتری هم به همراه دارد و می‌توانیم سطح و فرهنگ جامعه خود را به جهان معرفی کنیم.

 

بیست و هفتمین جشنواره ملی تئاتر لاله های سرخ به دبیری علی بازگیر از 20 تا 23 آذرماه 1400 در شهرستان اندیمشک استان خوزستان در حال برگزاری است.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران