در حال بارگذاری ...
طبق جدول اجرایی جشنواره

اجرای سه نمایش در دومین روز بیست و هفتمین جشنواره ملی تئاتر لاله های سرخ

طبق جدول اجرایی بیست و هفتمین جشنواره ملی تئاتر لاله های سرخ اندیمشک، سه نمایش در دومین روز جشنواره به روی صحنه می روند.

به گزارش تئاتر خوزستان، در دومین روز بیست و هفتمین جشنواره ملی تئاتر لاله های سرخ اندیمشک سه نمایش از شهرستان های اندیمشک، اراک و دزفول در مجموعه تالار خورشید به روی صحنه می روند.

روز یکشنبه 21 آذرماه 1400 نمایش «باتلاق» به نویسندگی و کارگردانی بهروز وفایی کاری از گروه تئاتر پارادایم اندیمشک طی دو سانس 16 و 18 به مدت 45 دقیقه در پلاتو استاد مهرآذین مجموعه تالار خورشید اجرا می رود.

نمایش دوم روز دوم حشنواره نمایش «سوپ موش» به نویسندگی افق ایرجی و کارگردانی پوریا رضایی کاری از گروه نمایش کوچه شهرستان اراک طی دو سانس 16 و 18 به مدت 50 دقیقه در پلاتو خانه هنر اندیمشک اجرا خواهد شد.

اجرای پایانی دومین روز بیست و هفتمین جشنواره ملی تئاتر لاله های سر نمایش «فوبیا» به نویسندگی و کارگردانی محمدرضا خردمند و محمد زارعی و کارگردانی مشترک محمدرضا خردمند و حسین مشکی زاده کاری از گروه تئاتر تافا درفول طی دو سانس 18 و 20 به مدت 40 دقیقه در سالن اصلی تالار خورشید به روی صحنه خواهد رفت.

 

بیست و هفتمین جشنواره ملی تئاتر لاله های سرخ اندیمشک به دبیری علی بازگیر از 20 تا 23 آذرماه 1400 در شهرستان اندیمشک استان خوزستان در حال برگزاری است.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران