در حال بارگذاری ...
طی احکامی از سوی دبیر جشنواره

هیئت داوران بیست و هفتیمن جشنواره ملی تئاتر لاله های سرخ منصوب شدند

دبیر بیست و هفتمین جشنواره ملی تئاتر لاله های سرخ طی احکامی جداگانه هیئت داوران این دوره از جشنواره را منصوب کرد.

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر از خوزستان، علی بازگیر دبیر بیست و هفتمین جشنواره ملی تئاتر لاله های سرخ طی احکامی جداگانه علی اوسیوند، فرهاد قائمیان و نادر برهانی مرند را به عنوان هیئت داوران این دوره از جشنواره منصوب کرد.

فرهاد قائمیان متولد اردبیل. بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون. بازی در بیش از دهها فیلم سینمایی، سریال تلویزیونی و تئاترهای صحنه ای و داوری جشنواره های مختلف تئاتر در سطح کشور از فعالیت های شاخص وی به شمار می رود.

علی اوسیوند متولد مسجد سلیمان. بازیگر و کارگردان تئاتر، سینما و تلویزیون. فوق لیسانس بازیگری و کارگردانی نمایش از دانشکده تربیت مدرس. داور جشنواره های مختلف تئاتر در سطح کشور.

نادر برهانی‌مرند متولد مرند. نویسنده، کارگردان و بازیگر تئاتر است. وی دارای مدرک کارشناسی نمایش با گرایش ادبیات نمایشی و کارشناسی ارشد نمایش با گرایش بازیگری و کارگردانی از دانشکده سینما و تئاتر دانشکده هنر است. عضو شورای عالی تئاتر فجر و دبیر دو دوره جشنواره بین المللی تئاتر فجر و داوری جشنواره های مختلف تئاتر از جمله فعالیت های وی است.

بیست و هفتمین جشنواره ملی تئاتر لاله های سرخ با حضور 8 گروه نمایشی از استان های کرمانشاه، قزوین، فارس، مرکزی، لرستان و خوزستان از 20 تا 23 آذرماه 1400 در مجموعه تالار خورشید با هم به رقابت می پردازند.

 

بیست و هفتمین جشنواره ملی تئاتر لاله های سرخ به دبیری علی بازگیر از 20 تا 23 آذرماه 1400 در شهرستان اندیمشک برگزار می گردد.
مطالب مرتبط

با حضور مسئولین استانی و پیشکسوتان و هنرمندان تئاتر انجام شد؛

رونمایی از فراخوان جشنواره بین‌المللی تئاتر لاله‌های سرخ اندیمشک
با حضور مسئولین استانی و پیشکسوتان و هنرمندان تئاتر انجام شد؛

رونمایی از فراخوان جشنواره بین‌المللی تئاتر لاله‌های سرخ اندیمشک

از فراخوان بیست و هشتمین بین المللی تئاتر لاله‌های سرخ اندیمشک با حضور مسئولان استانی در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان رونمایی شد.

|

هنرمندان خوزستانی، جوایز جشنواره تئاتر منطقه‌ای پارس را درو کردند

هنرمندان خوزستانی، جوایز جشنواره تئاتر منطقه‌ای پارس را درو کردند

در آیین پایانی جشنواره تئاتر منطقه‌ای پارس، با معرفی دو نمایش «اول‌شخص مفرد» و «سایلنت، هملت، سایلنت» از خوزستان به چهل‌ودومین جشنواره تئاتر فجر، هنرمندان این استان، 16 جایزه اصلی و لوح تقدیر را هم در دو بخش صحنه‌ای و خیابانی، دریافت کردند.

|

نظرات کاربران