در حال بارگذاری ...
طی حکمی از سوی دبیر جشنواره

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل هفدهمین جشنواره بین المللی تئاتر عربی منصوب شد

طی حکمی از سوی دبیر جشنواره، مدیر روابط عمومی و امور بین الملل هفدهمین جشنواره بین المللی تئاتر عربی سلام خوزستان منصوب شد.

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر از خوزستان، سعید نگراوی دبیر هفدهمین دوره جشنواره تئاتر عربی سلام خوزستان طی حکمی ساسان شکوریان نائب رئیس انجمن هنرهای نمایشی خوزستان و مدیر درگاه تئاتر خوزستان را به عنوان مدیر روابط عمومی و امور بین الملل هفدهمین جشنواره بین المللی تئاتر عربی سلام خوزستان منصوب کرد.

در متن این حکم آمده است:

فرهیخته ارجمند جناب آقای ساسان شکوریان

به موجب این حکم و با نظر به تجربیات ارزشمند و اعتبارآفرین جناب عالی در حوزه هنرهای نمایشی، شما را به عنوان مدیر روابط عمومی و امور بین الملل هفدهمین جشنواره بین المللی تئاتر عربی سلام منصوب می نمایم.

بدون شک حضور شما در پیشبرد اهداف این رویداد بین المللی و بینافرهنگی مثمر ثمر خواهد بود و در برگزاری هر چه بهتر و چشمگیرتر این رویداد نقش به سزایی خواهد داشت.

با تشکر و قدردانی فراوان از شما برای پذیرش این مسئولیت بزرگ، از خداوند رحمان و زحیم توفیق و سرافرازی تان را آرزومندم.

سعید نگراوی

دبیر هفدهمین جشنواره بین المللی تئاتر عربی سلام خوزستان

 

ساسان شکوریان نائب رئیس انجمن هنرهای نمایشی خوزستان و مدیر روابط عمومی و درگاه تئاتر خوزستان است که در حوزه روابط عمومی و خبررسانی تئاتر خوزستان فعالیت مستمر و چشمگیر در سطح کشور دارد و مدیر رسانه ای و ستاد خبری و اطلاع رسانی جشنواره های ملی و استانی از دیگر فعالیت های وی است.

 

هفدهمین جشنواره بین المللی تئاتر عربی سلام خوزستان به دبیری سعید نگراوی در سه بخش مسابقه تئاتر صحنه ای ایران، مسابقه تئاتر صحنه ای بین الملل و مسابقه نمایشنامه نویسی از 16 تا 20 آذرماه 1400 در شهرستان دشت آزادگان برگزار می گردد.
مطالب مرتبط

در پی برگزاری بخش مسابقه تئاتر بین الملل به صورت مجازی

سایت چهارسو میزبان بخش بین الملل هفدهمین جشنواره تئاتر عربی سلام
در پی برگزاری بخش مسابقه تئاتر بین الملل به صورت مجازی

سایت چهارسو میزبان بخش بین الملل هفدهمین جشنواره تئاتر عربی سلام

در پی برگزاری بخش مسابقه تئاتر صحنه ای بین الملل هفدهمین جشنواره بین المللی تئاتر عربی سلام خوزستان به صورت مجازی، آثار نمایشی راه یافته به این بخش از جشنواره از طریق سایت چهارسو برای مخاطبان و علاقمندان پخش خواهد شد.

|

دبیر هفدهمین جشنواره بین المللی تئاتر عربی سلام خوزستان:

افتتاحیه جشنواره بین المللی تئاتر عربی سلام بر مزار شهدای گمنام سوسنگرد
دبیر هفدهمین جشنواره بین المللی تئاتر عربی سلام خوزستان:

افتتاحیه جشنواره بین المللی تئاتر عربی سلام بر مزار شهدای گمنام سوسنگرد

دبیر هفدهمین جشنواره بین المللی تئاتر عربی سلام خوزستان از آغاز این دوره از جشنواره بر مزار شهدای گمنام شهرستان سوسنگرد خبر داد.

|

نظرات کاربران