در حال بارگذاری ...
به دلیل گرامیداشت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی

پیام رئیس انجمن هنرهای نمایشی خوزستان از اینستاگرام حذف شد

اینستاگرام پیام رییس انجمن هنرهای نمایشی خوزستان برای رپرتوار تئاتر خیابانی خوزستان در گرامیداشت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی را از صفحه رسمی ایشان حذف کرد.

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر از خوزستان، محمد یاقوت پور رئیس انجمن هنرهای نمایشی خوزستان برای رپرتوار تئاتر خیابانی خوزستان یادواره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی که خردادماه 1400 در گستره کل شهرستان های خوزستان برگزار شد و مورد استقبال عموم مخاطبان در استان خوزستان قرارگرفته بود پیامی را در تجلیل از برگزاری این رپرتوار تئاتر خیابانی فاخر به دبیری ساسان شکوریان نایب رییس انجمن هنرهای نمایشی استان خوزستان در رسانه های خبری کشور منتشر کرده بود که توسط اینستاگرام از صفحه رسمی ایشان حذف شد.

این پیام علاوه بر فضای رسانه ای کشور در صفحه رسمی محمد یاقوت پور رییس انجمن هنرهای نمایشی خوزستان نیز منتشر شده بود که پس از مدت زمانی از بارگذاری آن پیام، مدیران اینستاگرام روز پنج شنبه 27 آبان ماه 1400 در حرکتی خارج از عرف مرسوم آزاد رسانه ای با اخطار به ایشان بدلیل خشونت آمیز و خطرناک بودن این پیام که در تقدیر از برگزاری رپرتوار تئاتر خیابانی خوزستان که با نام شهید والامقام و سردار دل ها حاج قاسم سلیمانی برگزار شده بود این پیام را از صفحه رسمی محمد یاقوت پور حذف کرد.

محمد یاقوت پور این حرکت خارج از عرف مرسوم آزاد رسانه ای را توسط مدیران اینستاگرام محکوم کرد و ضمن تاکید مجدد بر مضمون پیام خود در تجلیل از برگزاری رپرتوار تئاتر خیابانی خوزستان با نام فاخر حاج قاسم سلیمانی گفت که قهرمانان ملی ایرانی و اسلامی ما با هیچ نیرنگی از خاطر ملت های آزاده فراموش پذیر نیستند و تا ابد در خاطره ها زنده اند.
مطالب مرتبط

رئیس انجمن هنرهای نمایشی خوزستان خبر داد

مصوبات حمایتی سفر ریاست محترم جمهوری برای انجمن هنرهای نمایشی خوزستان
رئیس انجمن هنرهای نمایشی خوزستان خبر داد

مصوبات حمایتی سفر ریاست محترم جمهوری برای انجمن هنرهای نمایشی خوزستان

جلسه هیئت رئیسه و جمعی از هنرمندان پیشکسوت تئاتر استان خوزستان با محمود سالاری معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در تالار اجتماعات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان برگزار شد.

|

با حضور مسئولین و هنرمندان تئاتر استان خوزستان

آیین اختتامیه رپرتوار تئاتر صحنه‌ای «خوزستانِ جان» برگزار شد
با حضور مسئولین و هنرمندان تئاتر استان خوزستان

آیین اختتامیه رپرتوار تئاتر صحنه‌ای «خوزستانِ جان» برگزار شد

همزمان با برگزاری اختتامیه سی و چهارمین جشنواره تئاتر استان خوزستان مراسم اختتامیه اولین رپرتوار تئاتر صحنه ای «خوزستان جان» روز سه شنبه 15 آذرماه 1401 در تالار آفتاب اهواز با اهداء تندیس و لوح تقدیر به کارگردانان حاضر در این رپرتوار برگزار شد.

|

رونمایی از دومین کتاب الکترونیکی تئاتر استان خوزستان

رونمایی از دومین کتاب الکترونیکی تئاتر استان خوزستان

در آیین اختتامیه سی و چهارمین جشنواره تئاتر استان خوزستان و در حالی که رویداد تقویمی جشنواره ی سی و چهارم، آخرین شب خود را پشت سر می گذاشت تا برگزیدگان خود را بشناسد یک اتفاق ماندگار و اقدام علمی در آن رونمایی و به مخاطبان هنر نمایش اهدا شد.

|

نظرات کاربران