در حال بارگذاری ...
از سوی دبیر سی و سومین دوره

هیات انتخاب سی و سومین جشنواره تئاتر خوزستان معرفی شد

سعید آلبوعبادی، افشین القاسی و سیدمنصور ناصری به عنوان هیات انتخاب سی و سومین جشنواره تئاتر استان خوزستان منصوب شدند.

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر از خوزستان، طی احکامی از سوی ناصر چنانی دبیر سی و سومین جشنواره تئاتر استان خوزستان، سعید آلبوعبادی، افشین القاسی و سیدمنصور ناصری به عنوان هیات انتخاب این دوره از جشنواره منصوب شدند.

ناصر چنانی دبیر سی و سومین جشنواره استان خوزستان گفت: در این دوره از جشنواره از چهره های باتجربه تئاتر استان خوزستان برای انتخاب آثار این دوره از جشنواره استفاده شده است.

چنانی در خصوص معرفی هیئت انتخاب آثار جشنواره گفت: سعید آلبوعبادی متولد 1349 بندرماهشهر، نویسنده، کارگردان و بازیگر تئاتر، تلویزیون و سینمای استان خوزستان است که در چندین دوره جشنواره بین المللی تئاتر فجر به عنوان کارگردان و بازیگر و نمایشنامه نویس حضور داشته است. او در فیلم های سینمایی 23 نفر، دوئل، گاهی روی آب، پایان دوم و برادر جان به عنوان بازیگر، کارگردان، نویسنده فیلمنامه حضور داشته است.

وی افزود: افشین القاسی متولد 1351 مسجدسلیمان، نویسنده، کارگردان و بازیگر تئاتر استان خوزستان است که آثار سر به ازای سرنیزه، پیچک، بوطیقای ارسطو به روایت من و ندا، ابر می گرید باد می گرید و ... از جمله آثار نمایشنامه نویسی وی است.

دبیر سی و سومین جشنواره تئاتر استان خوزستان افزود: سیدمنصور ناصری متولد 1350 آبادان، نویسنده، طراح و کارگردان تئاتر استان خوزستان است که نمایش های ساعت شنی، شب چرانی کفتارها، گرای صفر درجه، به طبال چه؟، مضحکه اورگانیکال، جستاری روان رنجور بر شمرخوانی، سال های نیابت قیچ قچ میرزا و ... از جمله آثار نمایشی وی است.

ناصر چنانی در پایان اظهار کرد: بازبینی آثار سی و سومین جشنواره تئاتر استان خوزستان از 26 تا 30 آبان ماه 1400 در شهرهای محل تولید آثار نمایشی با حضور هیئت انتخاب آثار نمایشی ادامه خواهد داشت.

 

سی و سومین جشنواره تئاتر استان خوزستان به دبیری ناصر چنانی از 9 تا 12 آذرماه 1400 در استان خوزستان برگزار خواهد شد.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران