در حال بارگذاری ...
معاون هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان در آیین اختتامیه جشنواره:

جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان مهر دزفول جریان ساز است

معاون هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان در آیین اختتامیه سیزدهمین جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان مهر دزفول این جشنواره را جریان ساز حوزه فرهنگ و هنر دانست.

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر از خوزستان، ناصر چنانی معاون هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان در آئین اختتامیه سیزدهمین جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان مهر دزفول که روز پنج شنبه 21 اسفندماه 1399 در محوطه باز مجتمع فرهنگی سینمایی شهرستان دزفول برگزار شد ضمن تبریک عید مبعث حضرت رسول اکرم (ص) گفت: سیزدهمین جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان بخش های زیادی به همراه می آورد و این می تواند جریان ساز در زمینه فرهنگ و هنر باشد.

ناصر چنانی در ادامه اظهار کرد: در این جا از مسئولین و مردم شهرستان دزفول که از این رویداد حمایت کردند و به اندوخته های آن افزودند تشکر می کنم و نیک می دانیم که دزفول می تواند میزبان خوبی برای رویدادهای بزرگ باشد.

معاون هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان در خصوص برگزاری این دوره از جشنواره تصریح کرد: بی شک همه ما دلیل این که این دوره از جشنواره با محوریت نمایش نامه نویسی برگزار شد را می دانیم و کاملا مشخص است اما حضور این ویروس باعث توقف این جشنواره نشد و با بخش نمایش نامه نویسی در گستره ملی برگزار شد.

چنانی در ادامه گفت: نمایشنامه نویسی مقوله بسیار مهمی در هنر تئاتر است و باید مورد توجه ویژه قرار گیرد. چه کسانی که می نویسند چه کسانی که داوری می کنند و چه هر کسی که سهمی در این رویداد دارد باید به نمایشنامه نویسی توجه خاص کند.

ناصر چنانی اظهار کرد: از طرف خودم و جناب دکتر جوروند مدیرکل محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان از همه همکارانم در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دزفول و هنرمندان در ستاد جشنواره به خاطر برگزاری این رویداد فاخر تشکر می کنم و تبریک می گویم که دست به دست هم دادیم تا چنین رویدادی در این شرایط به این ایستگاه آخر برسد. ما در طول دوره های قبل شاهد پویایی نشاط و امید در این جشنواره بودیم و در این دوره که البته با وجود بیماری کرونا برگزار شد بسیار خوب مدیریت شد و باز به نوعی شاهد این پویایی بودیم.

چنانی در پایان ضمن تبریک سال جدید گفت: از حمایت های جناب دگتر جوروند مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان از این جشنواره تشکر و قدردانی می کنم و امیدوارم این رویداد همیشه به نحوه عالی همراه برگزار شود و پیشنهاد می دهم که بلافاصله بعد از پایان این دوره از جشنواره، ستاد برگزاری جشنواره به فکر فراخوان دوره بعد باشد و از همین الان کارها را آغاز کنیم تا سال دیگر با عظمی بیشتر گامی بزرگتر برای بهتر برگزار شدن آن برداریم و جناب آقای دکتر جوروند و مجموعه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان همیشه از این رویداد مهم نمایشی حمایت کرده و برای دوره های بعد نیز دست از حمایت نمی کشیم.

به گزارش تئاتر خوزستان سیزدهمین جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان مهر دزفول با محوریت نمایشنامه نویسی به دبیری نادر سعادتی فرد روز پنج شنبه 21 اسفندماه 1399 با اعلام برگزیدگان به کار خود پایان داد.
مطالب مرتبط

با حضور معاونت هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان برگزار شد

نشست معاونت هنری ارشاد با اعضای ستاد جشنواره کودک و نوجوان دزفول
با حضور معاونت هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان برگزار شد

نشست معاونت هنری ارشاد با اعضای ستاد جشنواره کودک و نوجوان دزفول

جلسه تفاهم نامه بودجه اجرایی چهاردهمین جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان مهر دزفول با حضور معاونت هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان و اعضای ستاد برگزاری جشنواره در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خوزستان برگزار شد.

|

طی احکامی جداگانه از سوی دبیر چهاردهمین دوره انجام شد

انتصاب قائم مقام دبیر و دبیر اجرایی چهاردهمین جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان مهر دزفول
طی احکامی جداگانه از سوی دبیر چهاردهمین دوره انجام شد

انتصاب قائم مقام دبیر و دبیر اجرایی چهاردهمین جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان مهر دزفول

دبیر چهاردهمین جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان مهر دزفول طی احکامی جداگانه قائم مقام دبیر و دبیر اجرایی این دوره از جشنواره را منصوب کرد.

|

با حضور مسئولین هنری و هنرمندان تئاتر انجام شد

رونمایی از پوستر جشنواره بین المللی تئاتر عربی خوزستان بر مزار شهید سبحانی
با حضور مسئولین هنری و هنرمندان تئاتر انجام شد

رونمایی از پوستر جشنواره بین المللی تئاتر عربی خوزستان بر مزار شهید سبحانی

طی مراسمی خاص و با حضور مسئولین هنری استان، دبیر جشنواره و هنرمندان تئاتر دشت آزادگان از پوستر هفدهمین جشنواره بین المللی تئاتر عربی السلام خوزستان بر مزار شهید محمدرضا سبحانی رونمایی شد.

|

در جوار مزار سردار شهید علی هاشمی  برگزار شد

آیین رونمایی از پوستر سی و سومین جشنواره تئاتر استان خوزستان
در جوار مزار سردار شهید علی هاشمی برگزار شد

آیین رونمایی از پوستر سی و سومین جشنواره تئاتر استان خوزستان

آیین رونمایی از سی و سومین جشنواره تئاتر استان خوزستان با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، معاون هنری و سینمایی این اداره کل، داوران جشنواره و هنرمندان تئاتر استان در جوار مزار سردار شهید علی هاشمی و همرزمانش برگزار شد.

|

نظرات کاربران