در حال بارگذاری ...
با حضور هنرمندان، پیشکسوتان و مسئولین انجام شد

تقدیر از اعضای ستاد دوازدهمین جشنواره تئاتر منطقه‌ای کودک و نوجوان مهر دزفول

گردهمایی دست اندرکاران و اعضای ستاد دوازدهمین جشنواره منطقه ای تئاتر کودک و نوجوان مهر دزفول با حضور جمعی از مسئولین، هنرمندان و پیشکسوتان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر از خوزستان، دوازدهمین جشنواره منطقهای تئاتر کودک و نوجوان مهر دزفول بهمن ماه 98 در شهرستان دزفول برگزار و به علت شیوع ویروس کرونا فرصت تقدیر از عوامل ستاد اجرایی جشنواره فراهم نشد تا با زرد شدن شرایط کرونا در دی ماه سال جاری در استان خوزستان، مراسم تقدیر از اعضای ستاد اجرایی دوازدهمین جشنواره تئاتر منطقه ای کودک و نوجوان مهر دزفول روز چهارشنبه 17 دی ماه 99 در مجتمع فرهنگی سینمایی دزفول با حضور هنرمندان تئاتر و مسئولین شهرستان دزفول برگزار شد.

این مراسم با خیر مقدم نادر سعادت فرد رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دزفول و سروش مداح رئیس دفتر انجمن هنرهای نمایشی دزفول آغاز و با سخنان سیدمصطفی عظیمی فر رئیس شورای اسلامی شهر دزفول و تورج بختیاری عضو شورای اسلامی شهر دزفول در خصوص اهمیت فرهنگ و هنر و قدردانی از هنرمندان به ویژه دست اندرکاران برگزاری بزرگترین رخ داد هنری دزفول یعنی جشنواره منطقه ای تئاتر کودک و نوجوان مهر با حضور هنرمندانی از چندین استان ادامه پیدا کرد.

در ادامه محمدحسین دهقان برنجی عضو هیئت مدیره انجمن هنرهای نمایشی دزفول و مشاور هنری فرمانداری ویژه شهرستان دزفول پیام شفاهی فرماندار دزفول در تجلیل از هنرمندان برگزار کننده جشنواره را قرائت کرد.

در ادامه مراسم با توجه به حضور رئیس شورای اسلامی شهر دزفول، سروش مداح و محمد حسین دهقان برنجی مشکلات و انتظارات هنرمندان، مطرح و از شورای اسلامی شهر خواستند جهت بسط و گسترش فرهنگ و هنر در برنامه ها و مصوبات عمرانی دزفول ساخت اماکن هنری مانند سالن پلاتو و فرهنگسرا که کمبود آن به شدت احساس می شود مد نظر قرار گیرد.

در پایان به منظور تجلیل از اعضای ستاد برگزاری جشنواره از طرف اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و انجمن هنرهای نمایشی دزفول با اهداء لوح تقدیر از اعضای ستاد برگزاری دوازدهمین جشنواره منطقه ای تئاتر کودک و نوجوان مهر دزفول تقدیر گردید.

در حاشیه این مراسم که مورد استقبال هنرمندان قرار گرفت دورهمی هنرمندان تئاتر پس از مدت ها و صرف نهار در کنار پیشکسوتان تئاتر با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی بود.
مطالب مرتبط

با حضور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و سرپرستان و اعضای گروه های نمایشی؛

نشست هم اندیشی تئاتر دزفول برگزار شد
با حضور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و سرپرستان و اعضای گروه های نمایشی؛

نشست هم اندیشی تئاتر دزفول برگزار شد

نشست هم اندیشی تئاتر دزفول با حضور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دزفول، هیئت رئیسه انجمن هنرهای نمایشی و مدیران و اعضای هیئت رئیسه گروه های نمایشی شهرستان دزفول برگزار شد.

|

رئیس انجمن هنرهای نمایشی خوزستان:

برگزاری هم زمان دو همایش تعزیه نشان از تعالی این هنر بر صحنه مقدس نمایش دزفول است
رئیس انجمن هنرهای نمایشی خوزستان:

برگزاری هم زمان دو همایش تعزیه نشان از تعالی این هنر بر صحنه مقدس نمایش دزفول است

رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان خوزستان در پیامی به مناسبت برگزاری هم زمان دو همایش تعزیه در شهرستان دزفول این اتفاق را نشان از تعالی هنر تعزیه در صحنه مقدس نمایش دزفول دانست.

|

نظرات کاربران