در حال بارگذاری ...
توسط جمعی از هنرمندان تئاتر آغاجاری انجام گرفت؛

دیدار با محمد بزرگمهر پیشکسوت تئاتر آغاجاری

جمعی از هنرمندان تئاتر شهرستان آغاجاری به دیدار استاد محمد بزرگمهر پیشکسوت تئاتر آغاجاری رفتند.

به گزارش تئاتر خوزستان، جمعی از هنرمندان تئاتر برای عیادت استاد محمد بزرگمهر پیشکسوت تئاتر شهرستان آغاجاری و فرهنگی بازنشسته روز جمعه 12 دی ماه 99 به منزل ایشان رفته و در فضایی صمیمانه با وی گفت و گو کردند.

در این دیدار که با حضور غلامرضا قشقایی پیشکسوت تئاتر آغاجاری، علی حسینی هم بازی استاد بزرگمهر در نمایش ها، اکبر مموئی ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آغاجاری، بهاره پورافشار رئیس دفتر انجمن هنرهای نمایشی آغاجاری، جواد قلی پور، فریده مرادی و مصطفی تمیمی پور از هنرمندان تئاتر آغاجاری انجام شد، با محمد بزرگمهر که مدت هاست درگیر بیماری دیابت هستند و هم اکنون بینایی خود را از دست داده و مراحل دیالیز را انجام می دهند، گفت و گوی صمیمانه ای انجام دادند و خاطرات سال های دور را با ایشان مرور کردند.   

استاد محمد بزرگمهر از بازیگران پیشکسوت تئاتر آغاجاری و استان خوزستان است که سال ها با طنازی بر روی صحنه تئاتر هنرنمایی کرد و نمایش های مختلفی را در آغاجاری و شهرستان های امیدیه، بهبهان، گچساران و ... اجرا کرده است.

نمایش های «تلواسه»، «شایعه»، «تلفن همگانی»، «منتخبین»، «دستفروش»، «به یاد عباس»، «خبر» و بسیاری نمایش های دیگر از جمله آثاری هستند که محمد بزرگمهر در آنها حضور داشته است.
نظرات کاربران