در حال بارگذاری ...
با حضور مسئولین و هنرمندان برگزار شد

تقدیر از برگزارکنندگان و گروه‌های تعزیه سوگواره تعزیه‌خوانی عاشورائیان دزفول

هم زمان با میلاد حضرت محمد (ص) از برگزارکنندگان و گروه های تعزیه شرکت کننده در نهمین سوگواره تعزیه خوانی عاشورائیان دزفول با حضور مسئولین شهری و هنرمندان تقدیر شد.

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر از خوزستان، هم زمان با روز میلاد پیامبر رحمت و مهربانی حضرت محمد(ص) مراسم تقدیر از برگزارکنندگان و گروه های تعزیه شرکت کننده در نهمین سوگواره تعزیه خوانی عاشورائیان دزفول با حضور علی فرهمند فرماندار ویژه دزفول، محمد علی دوایی فر شهردار دزفول، سرگرد غلامحسین پرهیزکار جانشین فرماندهی بسیج ناحیه مقاومت دزفول، حجت الاسلام و المسلمین همت پور مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان خوزستان و جمعی از هنرمندان نمایشی روز سه شنبه 13 آبان ماه 99 در سالن اجتماعات سازمان عمرانی شهرداری دزفول برگزار و از زحمات و تلاش های دست اندرکاران نهمین سوگواره تعزیه عاشورائیان و گروه های شرکت کننده تقدیر به عمل آمد.

این مراسم با شعر خوانی شاعران نصرالهی، چناری و حبیب الهی آغاز شد.

در ادامه مراسم عبدالمحمد نعناکار دبیر سوگواره در سخنانی گفت: این دوره از سوگواره به خاطر شرایط بیماری کرونا دوره ای خاص بود و سختی ها و مشکلات متعددی در مسیر برگزاری جلوی پای ما بود که با توسل جستن به امام حسین(ع) همه مشکلات موجود حل و سوگواره به نحوه شایسته ای برگزار شد.

نعناکار در خصوص رعایت پروتکل های بهداشتی در زمان برگزاری سوگواره افزود: نهمین سوگواره به لحاظ شرایط بیماری کرونا با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برگزار شد و در زمان اجراها تب سنجی از مخاطبان، اهداء ماسک و موارد بهداشتی به طور کامل انجام گرفت.

در ادامه مراسم گروه سرود مسجد قبا سرودی در مدح میلاد حضرت محمد (ص) اجرا کردند و سپس محمد یاقدوس مدیر کانون بسیج هنرمندان شهرستان دزفول صحبت هایی پیرامون عملکرد این کانون در برگزاری نهمین سوگواره تعزیه خوانی عاشورائیان دزفول انجام داد.

در پایان مراسم با حضور مسئولین شهری از دست اندرکاران برگزاری و گروه های شرکت کننده در نهمین سوگواره تعزیه خوانی عاشورائیان دزفول با اهداء لوح و هدایا تقدیر و تجلیل شد و کتاب نهمین سوگواره عاشورائیان دزفول به حاضرین در مراسم اهداء شد.
مطالب مرتبط

طی احکامی جداگانه از سوی رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان خوزستان؛

مسئول دفتر انجمن هنرهای نمایشی اهواز و مدیر تالار آفتاب اهواز منصوب شدند
طی احکامی جداگانه از سوی رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان خوزستان؛

مسئول دفتر انجمن هنرهای نمایشی اهواز و مدیر تالار آفتاب اهواز منصوب شدند

طی احکامی جداگانه از سوی رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان خوزستان مسئول دفتر انجمن هنرهای نمایشی اهواز و مدیر تالار آفتاب اهواز منصوب شدند.

|

نظرات کاربران