در حال بارگذاری ...
از طریق وب سایت صندوق اعتباری هنر

نام نویسی بیمه درمان تکمیلی اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه آغاز شد

ثبت نام بیمه درمان تکمیلی، عمر و حادثه ویژه هنرمندان، نویسندگان و روزنامه نگاران عضو صندوق اعتباری هنر از ۲۲مهر در سراسر کشور آغاز شد.

به گزارش تئاتر خوزستان در راستای تکمیل زنجیره خدمات بیمه ای صندوق اعتباری هنر، ثبت نام بیمه درمان تکمیلی ویژه هنرمندان، نویسندگان و روزنامه نگاران در یک مرحله (بدون تمدید)  به مدت ۱۰روز از تاریخ ۹۹/۰۷/۲۲ لغایت ۹۹/۰۸/۰۲ از طریق وب سایت صندوق؛ به ‌نشانی www.honarcredit.ir انجام خواهد شد.
براساس قرارداد منعقد شده با «بیمه سرمد» خدمات بیمه تکمیلی همانند سال گذشته در قالب سه طرح امید، آرامش و رفاه با پوشش ها و حق بیمه متفاوت ارائه می شود. بر این اساس متقاضیان جدید می توانند با انتخاب یکی از طرح ها، افراد تحت تکفل خود را نیز در همان طرح ثبت نام کنند و اعضایی که در سال گذشته از خدمات بیمه تکمیلی صندوق برخوردار بودند و بیمه تکمیلی فصل تابستان آنها از سوی صندوق تمدید شد با پرداخت حق بیمه (سهم فرد و افراد تحت تکفل ) طرح فعلی خود ، تا پایان قرارداد از مزایای بیمه تکمیلی همان طرح برخوردار می شوند.
اعضای صندوق اعتباری هنر با پرداخت بخشی از حق بیمه کل، مشمول بهره‌مندی از خدمات بیمه درمان تکمیلی می‌شوند و مابقی هزینه بر عهده صندوق است.
قرارداد بیمه تکمیلی از از تاریخ 01/۰۷/99 لغایت 31/۰۶/1400 برقرار می‌باشد و تمامی خدمات به صورت الکترونیکی و از طریق سامانه بیمانو ارائه می شود.
لازم به یادآوری است؛ بر اساس مقررات، ارائه خدمات بیمه درمان تکمیلی منوط به ثبت نام در سامانه هنر کارت است.

شرایط بهره مندی از بیمه درمان تکمیلی عبارتند از اول: تکمیل فرایند عضویت در تارنمای صندوق اعتباری هنر و دریافت کد عضویت و دوم : دارا بودن بیمه پایه خدمات درمانی ، تامین اجتماعی، سلامت ایرانیان و ...
https://honarcredit.ir/newsDetails?ID=7228
مطالب مرتبط

نظرات کاربران