در حال بارگذاری ...
توسط گروه تئاتر عرفان

مراحل پایانی تمرینات نمایش «عاشق ترین روزگار» در باغملک

سرپرست گروه تئاتر عرفان از انجام مراحل پایانی تمرینات نمایش «عاشق ترین روزگار» زیر نظر این گروه برای اجرای عمومی و شرکت در بازبینی سی و دومین جشنواره تئاتر استان خوزستان خبرداد.

به گزارش تئاتر خوزستان جمشید خسروی سرپرست گروه تئاتر عرفان باغملک با اعلام این خبر گفت: نمایش «عاشق ترین روزگار» به نویسندگی سعید تشکری و کارگردانی صادق یوسفیان زیر نظر گروه تئاتر عرفان با وجود شرایط سخت و دشوار  این روزها و مواجهه با ویروس کرونا و با رعایت کردن تمام پروتکل های بهداشتی در حال آماده سازی برای اجرا در سطح شهرستان باغملک و شرکت در مرحله بازبینی سی و دومین جشنواره تئاتر استان خوزستان است.

خسروی افزود: در این نمایش علیرضا رهبان، مهدی آذربار، رضا میر سالاری، بهنوش رحمی نژاد و فاطمه ی فتحی به عنوان بازیگر ایفای نقش می کنند.

سرپرست گروه تئاتر عرفان گفت: احسان معزز، حفیظ رضایی، میعاد حسینی، سحر براتی، مهدیه یاسینی، مبینا و مهسا سلمانوند، النا کایید، سونیا اسدی و زهرا آخشمه از عوامل پشت صحنه این نمایش هستند.

جمشید خسروی اظهار کرد: با وجود واگذاری خانه فرهنگ و هنر باغملک که تنها پلاتو جهت تمرین و آماده سازی آثار نمایشی در شهرستان بود، گروه تئاتر عرفان دست از تمرین و ممارست نکشید و همچنان با تولید تئاتر «عاشق ترین روزگار» توانسته ایم چراغ تئاتر را روشن نگه داشته که البته بخشی عمده ای از تمرینات این نمایش به دلیل نبودن مکان تمرین، در دبیرستان دکتر حسابی باغملک انجام شده که در همین جا از مدیریت و کارکنان دبیرستان کمال تشکر و قدردانی را داریم.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران