در حال بارگذاری ...
طی حکمی از سوی مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری؛

دبیران پنجمین همایش «روایت راهیان» معرفی شدند

ساربان و موتورچی به عنوان دبیران اجرایی و هنری پنجمین همایش بین‌المللی تئاتر پیاده‌روی اربعین «روایت راهیان» معرفی شدند.

به گزارش تئاتر خوزستان، آرش ساربان و سیدمصطفی موتورچی هنرمندان تئاتر استان خوزستان طی احکامی جداگانه از سوی کوروش زارعی مدیر مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری به ترتیب دبیری اجرایی و دبیر هنری پنجمین همایش بین‌المللی تئاتر پیاده روی اربعین «روایت راهیان» را بر عهده گرفتند.
در متن احکام دبیران این رویداد آمده است:
«هنرمندان تئاتر به برکت نظام شکوهمند انقلاب اسلامی با استقبال و رونق چشمگیر مخاطبان، عرصه‌های نو و جدید را تجربه می‌کنند. این هنر با قدمت و جایگاه والا و اثربخش مبتنی بر اندیشه و معنا است که در تناسب با اهداف کلان فرهنگی و هنری ایران اسلامی و در یک افق و چشم‌انداز روشن، آینده شکوهمند را برای ما ترسیم خواهد کرد. همایش تئاتر پیاده‌روی اربعین یکی از عرصه‌های نو و جدیدی است که رفته رفته می‌رود تا به عنوان یک پدیده نو ظهور در تئاتر آیینی کشور چشم‌انداز روشنی را برای مخاطبان حسینی خود ترسیم نماید. از این رو، نظر به تجربه و تخصص شما در عرصه هنرهای نمایشی و آیینی به موجب این احکام به عنوان «دبیران اجرایی و هنری پنجمین همایش بین‌المللی تئاتر پیاده‌روی اربعین» منصوب می‌شوید.
امید است با تکیه بر دانش، تعهد و مسئولیت‌شناسی خود در برگزاری موفق این همایش پیروز و موفق باشید.»


آرش ساربان و سید مصطفی موتورچی از هنرمندان فعال حوزه هنری استان خوزستان هستند که در سال‌های گذشته تلاش‌های بسیاری در برپایی همایش بین‌المللی تئاتر پیاده‌روی اربعین «روایت راهیان» داشته و از تجارب خوبی در این امر برخوردار هستند.
مطالب مرتبط

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان:

هنر انقلاب دارای وجه اخلاقی، معرفتی و انقلابی است
معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان:

هنر انقلاب دارای وجه اخلاقی، معرفتی و انقلابی است

ناصر آریایی نیا معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان در پیامی به مناسبت هفته هنر انقلاب اسلامی، هنر انقلاب اسلامی را دارای شأنی مردمی و سرشار از ذوق مخاطب به همراه مفاهیم ارزشمند متعهدانه پیرامون جامعه برشمرد.

|

نظرات کاربران