در حال بارگذاری ...
با حضور هنرمندان تئاتر دزفول و رعایت فاصله گذاری اجتماعی

گردهمایی انجمن هنرهای نمایشی دزفول برگزار شد

گردهمایی انجمن هنرهای نمایشی دزفول با حضور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، هیئت رئیسه انجمن هنرهای نمایشی و سرپرستان و اعضای گروه های نمایشی شهرستان دزفول برگزار شد.

به گزارش تئاتر خوزستان، گردهمایی انجمن هنرهای نمایشی شهرستان دزفول در سال جاری با حضور نادر سعادتی فرد رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دزفول، هیئت رئیسه انجمن هنرهای نمایشی دزفول، سرپرستان و اعضای ۱۴ گروه ثبت شده تئاتر دزفول روز جمعه ۲۰ تیرماه 99 در محل سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دزفول برگزار شد.

در این گردهمایی که با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و انجام پروتکل های بهداشتی برگزار شد، سروش مداح رئیس انجمن هنرهای نمایشی دزفول طی صحبت هایی درگذشت تنها بازمانده نقاشی های قهوه خانه ای و استاد بزرگ نقاشی استاد حبیب نقاش را به جامعه هنری دزفول تسلیت گفت و از مخاطبین خواست که دست یاری و همکاری با هم در مورد امور هنری به خصوص تئاتر در این روزهای کرونایی داشته باشند.

در ادامه نادر سعادتی فرد رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دزفول با عرض تسلیت درگذشت استاد حبیب نقاش به جامعه هنری گفت: از تمامی هنرمندانی که در دوازدهمین جشنواره منطقه ای کودک و نوجوان مهر دزفول تلاش کردند تا به نحو احسنت این جشنواره برگزار شود تشکر ویژه دارم اما ممکن است جشنواره سیزدهم به علت بیماری کرونا برگزار نشود.

سعادتی فرد افزود: همچنین از تمامی هنرمندانی که سال گذشته نمایش به روی صحنه بردند و به علت بیماری کرونا نتوانستیم در روز جهانی تئاتر امسال از آنها تقدیر و تشکر کنیم از اینجا از آنها تشکر می کنم. ما حتی برای آن عزیزان لوح های تقدیر آماده کردیم اما به علت بیماری کرونا نتوانستیم حضوری از آنها  تقدیر کنیم.

نادر سعادتی  فرد در ادامه اظهار کرد: غلامعلی سخاوتی راد و سمیه مقدم با اجرای برنامه مجازی «یک عکس یک عالمه خاطره» و اجرای مسابقه آن توانستند گام خوبی در این شرایط بردارند که انشاالله تصمیم داریم این 100 عکس را به ۲۰۰ عکس برسانیم و یک کتابچه ماندگار از این کار زیبا برای تئاتر شهرستان دزفول بر جای بماند.

در ادامه این نشست سروش مداح نوید انجام یک برنامه مجازی که همراه با آموزش و اجرهای آیتم تئاتری است داد و گفت: ما نباید دست روی دست بگذاریم. باید در این موقعیت پیش آمده دنبال راهکار نو باشیم و در این شرایط از تمامی گروه های خودمان حمایت می کنیم و همچنین از گروه های تئاتر باران، اندیشه، آوان ارت، آرتا، ستاره و هدی که سال گذشته نمایش های طنز اجرا کردند و توانستند به انجمن کمک کنند، تشکر ویژه می کنیم.

مداح در پایان گفت: از تمامی هنرمندانی که با انجمن هنرهای نمایشی دزفول بوده و هستند تشکر می کنم و امیدوارم بتوانیم در این روزهای سخت فعالیت مان را بیشتر کنیم.

در ادامه نشست هنرمندان تئاتر دزفول برای پیش برد اهداف خود به بحث و گفتگو پرداختند و ایده های مختلفی را برای شرایط کرونایی ارائه دادند.
مطالب مرتبط

به منظور برنامه ریزی برای دوران بعد از بیماری کرونا؛

اولین نشست هیئت رئیسه انجمن هنرهای نمایشی دزفول در سال جدید برگزار شد
به منظور برنامه ریزی برای دوران بعد از بیماری کرونا؛

اولین نشست هیئت رئیسه انجمن هنرهای نمایشی دزفول در سال جدید برگزار شد

اولین نشست هیئت رئیسه انجمن هنرهای نمایشی شهرستان دزفول با حضور هیئت رئیسه و روابط عمومی و واحد خبر به منظور بررسی برنامه های پیشنهادی سال جاری برگزار شد.

|

رئیس انجمن هنرهای نمایشی خوزستان:

برگزاری هم زمان دو همایش تعزیه نشان از تعالی این هنر بر صحنه مقدس نمایش دزفول است
رئیس انجمن هنرهای نمایشی خوزستان:

برگزاری هم زمان دو همایش تعزیه نشان از تعالی این هنر بر صحنه مقدس نمایش دزفول است

رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان خوزستان در پیامی به مناسبت برگزاری هم زمان دو همایش تعزیه در شهرستان دزفول این اتفاق را نشان از تعالی هنر تعزیه در صحنه مقدس نمایش دزفول دانست.

|

نظرات کاربران