در حال بارگذاری ...
توسط گروه تئاتر منگشت باغملک در حال برگزاری است؛

آموزش مقدماتی «شبیه خوانی» از طریق فضای مجازی

کلاس های آموزش مقدماتی «شبیه خوانی» توسط گروه تئاتر منگشت باغملک و هیئت تعزیه حضرت علی اصغر(ع) ویژه اعضای این گروه از طریق مجازی در حال برگزاری است.

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر از خوزستان، کلاس های آموزش مقدماتی «شبیه خوانی» توسط گروه تئاتر منگشت باغملک و هیئت تعزیه حضرت علی اصغر(ع) ویژه اعضای این گروه از طریق مجازی از 24 اردیبهشت ماه 99 به مدت یک ماه تا 24 خردادماه زیر نظر سلیم کایدیان مربی موسیقی و محمدرضا صفاران مربی بازیگری در حال برگزاری است.

کلاس های این دوره مقدماتی با سرفصل های موسیقی، کلام منظوم و حرکت برای بیش از چهل نفر از هنرمندان گروه تئاتر منگشت و هیئت تعزیه حضرت علی اصغر(ع) به صورت مجازی و دو کلاس آن به صورت حضوری با رعایت پروتکل بهداشتی در منزل حاج عزیزالله صفاران سرپرست هیئت تعزیه حضرت علی اصغر(ع)  برگزار می گردد.

هیئت تعزیه علی اصغر(ع) از گروه های فعال تعزیه خوانی شهرستان باغملک است که همواره جهت ترویج تعزیه و همچنین ایجاد مکان مناسب جهت اجرای تعزیه تلاش های ارزشمندی را انجام داده است.
مطالب مرتبط

گزارش تئاتر خوزستان از تئاتر شهرستان های خوزستان؛

تئاتر پویای شهرستان باغملک در سالی که گذشت
گزارش تئاتر خوزستان از تئاتر شهرستان های خوزستان؛

تئاتر پویای شهرستان باغملک در سالی که گذشت

تئاتر خوزستان: هنرمندان تئاتر خوزستان همواره و در سخت ترین شرایط به فعالیت های نمایشی خود ادامه داده و هیچ گاه فعالیت های خود را متوقف نکرده اند. از روزهای آغازین سال 1398 که وقوع سیل استان خوزستان را در بر گرفت تا روزهای پایانی سال و شرایط سخت مبارزه با بیماری کرونا و تعطیلی ...

|

گزارش تئاتر خوزستان از گروه های تئاتر خوزستان؛

گروه جوان تئاتر عرفان در باغملک
گزارش تئاتر خوزستان از گروه های تئاتر خوزستان؛

گروه جوان تئاتر عرفان در باغملک

تئاتر خوزستان: هنرمندان تئاتر خوزستان همواره و در سخت ترین شرایط به فعالیت های نمایشی خود ادامه داده و هیچ گاه فعالیت های خود را متوقف نکرده اند. از روزهای آغازین سال 1398 که وقوع سیل استان خوزستان را در بر گرفت تا هم اکنون که شرایط سخت مبارزه با بیماری کرونا و تعطیلی تمامی ...

|

نظرات کاربران