در حال بارگذاری ...
 • بعد از رفع بیماری کرونا؛

  نمایش «شلیک به خمپاره» در شوشتر به صحنه می رود

  نمایش «شلیک به خمپاره» توسط خانه جوان شوشتر در ابتدای اسفندماه آماده اجرای عمومی بود که به علت شیوع بیماری کرونا و تعطیلی اجراهای تئاتر در سطح کشور، اجرای آن به سال بعد موکول شد.

  به گزارش تئاتر خوزستان، نمایش «شلیک به خمپاره» به نویسندگی هاشم مهری و کارگردانی محمدعلی غلامحیدر کاری از خانه جوان شهرستان شوشتر که قرار بود از ابتدای اسفندماه 98 در پلاتو خانه جوان شوشتر به روی صحنه برود به علت شیوع بیماری کرونا و تعطیلی تالارهای نمایشی در کشور، اجرای عمومی خود را در سال جدید و با رفع این بیماری و بازگشایی سالن های نمایش آغاز خواهد کرد.

  در این نمایش محسن موذن زاده، مهدی پژوهش، زهرا قمر، سکینه نظری، محمدحسین حاجی پور و محمدعلی غلامحیدر به عنوان بازیگر ایفای نقش می کنند.

  این نمایش با موضوع آسیب های اجتماعی و اعتیاد بوده و روایت مرد معتادی را به تصویر می کشد که خانه اش در طرح شهری قرار گرفته و باید توسط شهرداری خریداری شود و ماجراهایی در فروش و هزینه نمودن پول خانه اش دارد.

  سایر عوامل نمایش «شلیک به خمپاره» عبارتند از: نرگس افراسیابی (دستیار کارگردان)، محمدرضا غلامحیدر (نور پرداز) و فرزانه حکمت فر (صحنه پرداز).

  این نمایش توسط خانه جوان شوشتر و با همکاری دفتر انجمن هنرهای نمایشی و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوشتر به روی صحنه خواهد رفت.
  مطالب مرتبط

  جمعی از هنرمندان تئاتر به همراه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان

از هنرمند طنزپرداز تئاتر شوشتر عیادت کردند
  جمعی از هنرمندان تئاتر به همراه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان

  از هنرمند طنزپرداز تئاتر شوشتر عیادت کردند

  جمعی از هنرمندان انجمن هنرهای نمایشی و رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوشتر و از محمود نجف زاده هنرمند عرصه تئاتر استان عیادت کردند.

  |

  نظرات کاربران