در حال بارگذاری ...
با قرائت آرای هیئت داوران؛

دومین جشنواره استانی تئاتر برنا برگزیدگان خود را شناخت

با برگزاری آیین اختتامیه دومین جشنواره استانی تئاتر برنا در اندیمشک، برگزیدگان جشنواره معرفی شدند.

به گزارش تئاتر خوزستان، آیین اختتامیه دومین جشنواره استانی تئاتر برنا با حضور مسئولین و هنرمندان گروه های نمایشی روز دوشنبه 14 بهمن ماه 1398 ساعت 16 در تالار خورشید شهرستان اندیمشک برگزار شد.

در این مراسم آراء هیئت داوران متشکل از سیاوش طیب طاهر، محمد یاقوت پور و مهدی آشوغ قرائت شد و نفرات برتر جشنواره را به شرح ذیل اعلام کردند:

در ابتدا باید قدردانی کرد از حضور افتخاری و همراهی همیشگی بهروز وفایی طراح صحنه نمایش «خط عدم»، آرش خوشنام آهنگساز نمایش «ضحاک» و زهرا مرادی پور نویسنده نمایشنامه «پاییز سال بد» که به درخواست این بزرگواران از بخش مسابقه و بررسی آثارشان توسط هیئت داوران اعلام انصراف کرده و شیرینی همراهی با این جشنواره را پذیرفته بودند.

 

الف : بخش خیابانی

1) لوح تقدیر بازیگری نوجوان نمایش های خیابانی به همراه جایزه نقدی تقدیم می شود به بهار محمدی بازیگر نمایش «چهار راه» از اندیمشک.

2) لوح تقدیر بازیگری نمایش های خیابانی تقدیم می شود به عباس سقازاده بازیگر نمایش «من یک بازیگرم» از شوشتر.

3) جایزه بخش بازیگری نمایش های خیابانی به همراه جایزه نقدی تقدیم می شود به سوسن بشیر ذرتی بازیگر نمایش «من یک مده آ هستم» از دزفول.

4) جایزه طرح و ایده بخش نمایش های خیابانی به همراه جایزه نقدی تقدیم می شود به مصطفی اتابک نویسنده نمایش «من یک بازیگرم» از شوشتر.

 

ب : بخش کودک تئاتر

طراحی بروشور

الف) کاندیداها :

محبوبه بهداد طراح بروشور نمایش «ضحاک» از اندیمشک

فهیمه سروندی طراح بروشور نمایش های «این جنگ باید تمام شود» و «در جستجوی خدا» از اندیمشک

ب) برگزیده:

لوح تقدیر طراحی بروشور تقدیم می شود به طراح بروشور نمایش «در جستجوی خدا» سرکار خانم فهیمه سروندی از اندیمشک.

 

طراحی گریم

لوح تقدیر طراحی گریم تقدیم می شود به نسیم الهی فر طراح گریم نمایش «ضحاک» از اندیمشک.

 

طراحی لباس

لوح تقدیر طراحی لباس تقدیم می شود به مهری قنبری طراح لباس نمایش «ضحاک» از اندیمشک.

 

طراحی صحنه

لوح تقدیر طراحی صحنه تقدیم می شود به فهیمه سروندی طراح صحنه نمایش «در جستجوی خدا» از اندیمشک.

 

بازیگری

لوح تقدیر بازیگری در بخش نمایش های کودک تئاتر با احترام به تمام کودکان شرکت کننده بدون اولویت تقدیم می شود به بازیگران زیر:

شیرین محبیان بازیگر نمایش «دووت» از اندیمشک

سارا محمودی بازیگر و عروسک گردان نمایش «در جستجوی خدا» از اندیمشک

نجمه حسنوند بازیگر نمایش «ضحاک» از اندیمشک

برگزیده:

برگزیده بازیگری بخش نمایش های کودک تئاتر تقدیم می شود به پارمیس پورکاید بازیگر نمایش «ضحاک» از اندیمشک.

 

نمایشنامه نویسی

لوح تقدیر نمایشنامه نویسی تقدیم می شود به پوران الهی فر نمایشنامه نویس نمایش «این جنگ باید تمام شود» از اندیمشک

 

کارگردانی

دیپلم افتخار به همراه جایزه نقدی و تندیس دومین جشنواره تئاتر استانی برنا در بخش کارگردانی تقدیم می شود به سارا جمیل کارگردان نمایش «ضحاک» از اندیمشک.

 

 بخش تئاتر صحنه ای

 طراحی بروشور

کاندیداها:

محمد قهرمانی برای طراحی بروشور نمایش «به وقت درو» از ماهشهر.

فائزه روشنگر برای طراحی بروشور نمایش «پاییز سال بد» از اندیمشک.

صادق یوسفیان برای طراحی بروشور نمایش «باز دمی کشیده از آه سرد» از باغملک.

تقدیر:

لوح تقدیر بخش طراحی بروشور تقدیم می شود به صادق یوسفیان طراح بروشور نمایش «باز دمی کشیده از آه سرد» از باغملک.

برگزیده :

دیپلم افتخار برگزیده طراحی بروشور به همراه جایزه نقدی و تندیس جشنواره تقدیم می شود به محمد قهرمانی طراح بروشور نمایش «به وقت درو» از ماهشهر

 

طراحی گریم

دیپلم افتخار طراحی گریم به همراه جایزه نقدی و تندیس جشنواره تقدیم می شود به نسیم عبدالهی طراح گریم نمایش «عاشقانه های دو بازمانده از یک جنایت جنگی» از اندیمشک.

 

طراحی لباس

دیپلم افتخار طراحی لباس به همراه جایزه نقدی و تندیس جشنواره تقدیم می شود به فاطمه یعقوبیان طراح لباس نمایش «عاشقانه های دو بازمانده از یک جنایت جنگی» از اندیمشک

 

طراحی نور

دیپلم افتخار بخش طراحی نور به همراه جایزه نقدی و تندیس جشنواره تقدیم می شود به مهدی کریم پور طراح نور نمایش «سنگ نثار» جناب از دزفول

 

موسیقی

دیپلم افتخار بخش موسیقی به همراه جایزه نقدی و تندیس جشنواره تقدیم می شود به وحید عشیری آهنگساز نمایش «پاییز سال بد» از اندیمشک.

 

طراحی صحنه

کاندیداها :

فاطمه یعقوبیان برای نمایش «عاشقانه های دو بازمانده از یک جنایت جنگی» از اندیمشک.

سارا مهربخش برای نمایش «به وقت درو» از بندرماهشهر

مهدی کریم پور برای نمایش «سنگ نثار» از دزفول

بهمن دریکوندی برای نمایش «پاییز سال بد» از اندیمشک

سحر پورسواری برای نمایش «باز دمی کشیده از آه سرد» از باغملک

حمزه حمید برای نمایش «مردی که از پیله رها شد» از امیدیه

تقدیر :

لوح تقدیر طراحی صحنه تقدیم می شود به سارا مهربخش طراح صحنه نمایش (به وقت درو) از بندرماهشهر.

رتبه سوم :

لوح تقدیر رتبه سوم طراحی صحنه به همراه جایزه نقدی تقدیم می شود به بهمن دریکوندی طراح صحنه نمایش «پاییز سال بد» از اندیمشک.

رتبه دوم :

لوح تقدیر رتبه دوم طراحی صحنه به همراه جایزه نقدی تقدیم می شود به حمزه حمید طراح صحنه نمایش «مردی که از پیله رها شد» از امیدیه.

رتبه اول :

دیپلم افتخار رتبه اول طراحی صحنه به همراه جایزه نقدی و تندیس جشنواره تقدیم می شود به سحر پورسواری طراح صحنه نمایش «باز دمی کشیده از آه سرد» از باغملک.

 

بازیگری زن :

کاندیداها :

سارا مهر بخش برای نمایش «به وقت درو» از ماهشهر

پگاه رشیدی برای نمایش «خط عدم» از اندیمشک

آرزو محمدی برای نمایش «عاشقانه های دو بازمانده از یک جنایت جنگی» از اندیمشک

ریحانه بساک، ریحانه مرادی پور و ستین ساکی برای نمایش «پاییز سال بد» از اندیمشک

نازنین زهرا پاکدل و شیوا قلاوندی برای نمایش «یکم خاطره» از اندیمشک

هدیه پور صفری برای نمایش «سنگ نثار» از دزفول

اورانوس شرافت برای نمایش «مرور آبی طلایی» از بهبهان

تقدیر :

لوح تقدیر بازیگری زن به طور مشترک تقدیم می شود به شیوا قلاوندی بازیگر نمایش «یکم خاطره» و ریحانه مرادی پور بازیگر نمایش «پاییز سال بد» هر دو از اندیمشک.

رتبه سوم :

لوح تقدیر رتبه سوم بازیگری زن به همراه جایزه نقدی تقدیم می شود به طور مشترک به هدیه پورصفری بازیگر نمایش «سنگ نثار» از دزفول و ریحانه بساک بازیگر نمایش «پاییز سال بد» از اندیمشک..

رتبه دوم :

لوح تقدیر رتبه دوم بازیگری زن به همراه جایزه نقدی به طور مشترک تقدیم می شود به نازنین زهرا پاکدل بازیگر نمایش «یکم خاطره» و پگاه رشیدی بازیگر نمایش «خط عدم» هر دو از اندیمشک.

رتبه اول :

دیپلم افتخار بازیگری زن جشنواره به همراه جایزه نقدی و تندیس جشنواره تقدیم می شود به اورانوس شرافت بازیگر نمایش «مرور آبی طلایی» از بهبهان.

 

بازیگری مرد:

کاندیداها:

محمدحسین رشنو برای نمایش «عاشقانه های دو بازمانده از یک جنایت جنگی» از اندیمشک

رضا خدادادی برای نمایش «پاییز سال بد» از اندیمشک

مسلم رستمی و علی حجاری برای نمایش «مرور آبی طایی» از بهبهان

امیرحسین رضوی برای نمایش «یکم خاطره» از اندیمشک

امین مرادی برای نمایش «بهشت پوشالی» از دزفول

عماد حمیداوی برای نمایش «روایت مردی که پیله رها شد» از امیدیه

علی جعفری کیا برای نمایش «خط عدم» از اندیمشک

جمشید خسروی برای نمایش «باز دمی کشیده از آه سرد» از باغملک

تقدیر :

لوح تقدیر بازیگری مرد به طور مشترک تقدیم می شود به محمدحسین رشنو بازیگر نمایش نعاشقانه های دو بازمانده از یک جنایت جنگی» از اندیمشک و مسلم رستمی و علی حجاری بازیگران نمایش «مرور آبی طلایی» از بهبهان.

رتبه سوم :

لوح تقدیر رتبه سوم بازیگری مرد به همراه جایزه نقدی به طور مشترک تقدیم می شود به عماد حمیداوی بازیگر نمایش «روایت مردی که از پیله رها شد» از امیدیه و امیرحسین رضوی بازیگر نمایش نیکم خاطره» از اندیمشک.

رتبه دوم:

لوح تقدیر رتبه دوم بازیگری مرد به همراه جایزه نقدی تقدیم می شود به رضا خدادادی بازیگر نمایش «پاییز سال بد» از اندیمشک.

رتبه اول:

دیپلم افتخار رتبه اول بازیگری مرد به همراه جایزه نقدی و تندیس جشنواره تقدیم می شود به جمشید خسروی بازیگر نمایش «باز دمی کشیده از آه سرد» از باغملک

 

نمایشنامه نویسی

تقدیر :

هیئت داوران در بخش نمایشنامه نویسی بدون اولویت از هر کدام از نویسندگان نمایش های زیر تقدیر به عمل می آورد:

میثم نجفوند برای نمایشنامه «یکم خاطره» از اندیمشک

حمزه حمید برای نمایشنامه «روایت مردی که پیله رها شد» از امیدیه

مهنوش بلیان برای نمایشنامه «خط عدم» از اندیمشک

فهیمه مدحتی برای نمایشنامه «مرور آبی طلایی» از بهبهان

هیئت داوران در بخش نمایشنامه نویسی هیچ برگزیده ای ندارد .

 

کارگردانی :

کاندیداها :

اکبر اسدی برای نمایش «بهشت پوشالی» از دزفول

علی جعفری کیا برای نمایش «خط عدم» از اندیمشک

جمشید خسروی برای نمایش «باز دمی کشیده از آه سرد» از باغملک

رضا خدادادی برای نمایش «پاییز سال بد» از اندیمشک

فهیمه مدحتی برای نمایش «مرور آبی طلایی» از بهبهان

 مهدی کریم پور برای نمایش «سنگ نثار» از دزفول

فاطمه یعقوبیان برای نمایش «عاشقانه های دو بازمانده از یک جنایت جنگی » از اندیمشک

تقدیر:

لوح تقدیر کارگردانی تقدیم می شود به اکبر اسدی کارگردان نمایش «بهشت پوشالی» از دزفول.

رتبه سوم :

لوح تقدیر رتبه سوم کارگردانی به همراه جایزه نقدی به طور مشترک تقدیم می شود به فهیمه مدحتی کارگردان نمایش «مرور آبی طلایی» از بهبهان و فاطمه یعقوبیان کارگردان نمایش «عاشقانه های دو بازمانده از یک جنایت جنگی» از اندیمشک.

رتبه دوم  :

لوح تقدیر رتبه دوم کارگردانی به همراه جایزه نقدی تقدیم می شود به جمشید خسروی کارگردان نمایش «باز دمی کشیده از آه سرد» از باغملک.

رتبه اول :

دیپلم افتخار رتبه اول کارگردانی به همراه جایزه نقدی و تندیس جشنواره تقدیم می شود به مهدی کریم پور کارگردان نمایش «سنگ نثار» از دزفول.

 

دومین جشنواره استانی تئاتر برنا به دبیری علی بازگیر از 11 الی 14 بهمن ماه 1398 به میزبانی شهرستان اندیمشک برگزار شد.




مطالب مرتبط

رییس انجمن هنرهای نمایشی خوزستان:

کرونا هنرمندان نمایش خوزستان را با چالش مالی مواجه کرده‌است
رییس انجمن هنرهای نمایشی خوزستان:

کرونا هنرمندان نمایش خوزستان را با چالش مالی مواجه کرده‌است

رییس انجمن هنرهای نمایشی استان خوزستان با بیان اینکه هنرمندان تئاتر استان به دلیل نجابت از بیان مشکل مالی خود شرم دارند گفت: از مسئولان کشوری و استانی انتظار می‌رود در حمایت از هنرمندان فرهیخته هنر نمایش خوزستان اقدام کنند.

|

در نشست معاونت هنری اداره کل و هیئت رئیسه انجمن هنرهای نمایشی استان خوزستان مطرح شد

ضرورت توجه جدی به هنرمندان و تئاتر خوزستان
در نشست معاونت هنری اداره کل و هیئت رئیسه انجمن هنرهای نمایشی استان خوزستان مطرح شد

ضرورت توجه جدی به هنرمندان و تئاتر خوزستان

نشست مشترک معاونت هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان و هیئت رئیسه انجمن هنرهای نمایشی خوزستان به منظور بررسی شرایط تئاتر استان خوزستان در دوران کرونا برگزار شد.

|

در گفت و گو با مدیر آموزشگاه مطرح شد

ثبت‌نام دوره دوم کارگاه‌های آنلاین آموزشگاه هنرهای نمایشی چهارسو
در گفت و گو با مدیر آموزشگاه مطرح شد

ثبت‌نام دوره دوم کارگاه‌های آنلاین آموزشگاه هنرهای نمایشی چهارسو

دوره جدید کارگاه‌های آموزشگاه هنرهای نمایشی چهارسو همچون دوره اول با توجه به ادامه شرایط بیماری کرونا در کشور به صورت آنلاین و با حضور استادان هنرهای نمایشی در سطح کشور برگزار می‌شود.

|

در پی برگزاری موفق دوره اول کارگاه های آموزشی آنلاین

آغاز ثبت نام دوره ی دوم کارگاه های آنلاین آموزشگاه هنرهای نمایشی چهارسو
در پی برگزاری موفق دوره اول کارگاه های آموزشی آنلاین

آغاز ثبت نام دوره ی دوم کارگاه های آنلاین آموزشگاه هنرهای نمایشی چهارسو

دوره جدید کارگاه های آموزشگاه هنرهای نمایشی چهارسو همچون دوره اول با توجه به ادامه شرایط بیماری کرونا در کشور به صورت آنلاین و با حضور اساتید هنرهای نمایشی در سطح کشور برگزار می گردد.

|

پیشنهاد انجمن هنرهای نمایشی خوزستان به فرمانداران و شهرداران شهرهای خوزستان

ایجاد میدان‌گاه‌های تعزیه در فضاهای باز شهری برای برپایی مجالس تعزیه
پیشنهاد انجمن هنرهای نمایشی خوزستان به فرمانداران و شهرداران شهرهای خوزستان

ایجاد میدان‌گاه‌های تعزیه در فضاهای باز شهری برای برپایی مجالس تعزیه

رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان خوزستان به منظور اجرای تعزیه‌های فاخر گروه‌های خوزستانی در ماه محرم، پیشنهاد داد: امکان اجرای تعزیه در ایام تعزیت حسینی با حفظ پروتکل‌های بهداشتی، با همراهی مسئولان شهرستانی به منظور ایجاد میدان‌گاه‌های تعزیه در فضای باز شهری وجود دارد.

|

رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان خوزستان خواستار شد

صدا و سیمای خوزستان نسبت به ضبط تصویری تعزیه با گروه‌های نمایشی همکاری کند
رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان خوزستان خواستار شد

صدا و سیمای خوزستان نسبت به ضبط تصویری تعزیه با گروه‌های نمایشی همکاری کند

یاقوت‌پور با بیان اینکه امسال به ‌دلیل محدودیت‌های کرونایی شاید امکان اجرای تعزیه در ایام محرم در جمع عزاداران وجود نداشته باشد گفت: از صدا و سیمای مرکز خوزستان می‌خواهیم نسبت به ضبط تصویری تعزیه‌های فاخر و پخش آن از این رسانه با گروه‌های نمایشی همکاری کند.

|

نظرات کاربران