در حال بارگذاری ...
 • در آیینی با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان؛

  پوستر دوازدهمین جشنواره منطقه ای تئاتر کودک و نوجوان مهر دزفول رونمایی شد

  آیین رونمایی از پوستر دوازدهمین جشنواره منطقه ای تئاتر کودک و نوجوان مهر دزفول با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان و جمعی از مسئولین و هنرمندان تئاتر برگزار شد.

  به گزارش ایران تئاتر از خوزستان، آیین رونمایی از پوستر دوازدهمین جشنواره منطقه ای تئاتر کودک و نوجوان مهر دزفول با حضور محمد جوروند مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، ناصر آریایی نیا معاون هنری اداره کل، نادر سعادتی فرد رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دزفول و دبیر جشنواره، شهلا شفیعی رئیس اداره هنری اداره کل، مرتضی سخاوت پیشکسوت تئاتر خوزستان، آرش سهرابی کارشناس هنرهای نمایشی اداره کل، سروش مداح رئیس انجمن هنرهای نمایشی دزفول و جمعی دیگر از مسئولین و هنرمندان روز شنبه 5 بهمن ماه 1398 در تالار اجتماعات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان برگزارشد.

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان با بیان اینکه نمایش را باید در میان مردم ببریم، افزود: بوسیله تئاتر باید بتوانیم به سمت تعالی و کمال حرکت کنیم و تفکر را در جامعه رواج دهیم.

  محمد جوروند بر استفاده از داوران بومی در سال های آتی جشنواره تاکید کرد و ادامه داد: اجرای برنامه ها نباید فقط برای رفع تکلیف باشد.

  رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دزفول و دبیر جشنواره گفت: فراخوان این دوره از جشنواره چهارم خردادماه ۱۳۹۸ در همایش نمایشنامه خوانی مقاومت رونمایی و منتشر شد و پس از پایان مهلت ارسال آثار، ۷۵ اثر در دو بخش صحنه ای و نمایشنامه نویسی از استان های مشخص شده به دبیرخانه دائمی این جشنواره ارسال شد.

  نادر سعادتی فرد افزود: ۴۵ اثر متقاضی شرکت در بخش صحنه ای جشنواره بودند که توسط هیئت انتخاب از ۲۲ تا ۲۵ دی ماه مورد بازبینی قرار گرفتند و از این میان ۹ اثر برای حضور در بخش نهایی جشنواره انتخاب شد.

  در ادامه رئیس انجمن نمایش دزفول گفت: با حمایت های اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان این جشنواره پس از ۵ سال مجدداً طی سه سال اخیر برگزار می شود.

  سروش مداح با بیان اینکه پیش از آغاز جشنواره، ۵ اجرا در مناطق محروم دزفول برگزار می کنیم، افزود: جشن کودکان انقلاب به عنوان افتتاحیه جشنواره یک روز قبل از آغاز آن در دزفول برگزار می شود.

  گفتنی است، پوستر دوازدهمین جشنواره منطقه ای تئاتر کودک و نوجوان مهر دزفول توسط رسول حق جو گرافیست مطرح خوزستانی طراحی شده است و فایل آن در انتهای خبر برای دانلود قرار دارد.

  دوازدهمین جشنواره منطقه ای تئاتر کودک و نوجوان مهر دزفول به دبیری نادر سعادتی فرد از ۱۴ تا ۱۷ بهمن ماه ۱۳۹۸ با شعار «قصه، بازی و نمایش» در شهرستان دزفول برگزار می شود.
  مطالب مرتبط

  استاندار خوزستان در دیدار اعضای شورای اجرایی دومین جشنواره بین المللی تئاتر اهواز:

نگذارید جوانه جشنواره تئاتر بین المللی اهواز بخشکد
  استاندار خوزستان در دیدار اعضای شورای اجرایی دومین جشنواره بین المللی تئاتر اهواز:

  نگذارید جوانه جشنواره تئاتر بین المللی اهواز بخشکد

  استاندار خوزستان گفت: اکنون که قرار است دوباره جشنواره ای بین المللی در حوزه تئاتر اهواز آغاز شود از هنرمندان انتظار می رود از گذشته درس بگیرید تا جوانه تئاتر اهواز که اکنون در حال رشد است نخشکد.

  |

  با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان؛

نشست تخصصی برگزاری جشنواره تئاتر لاله های سرخ اندیمشک و جشنواره تئاتر کودک و نوجوان مهر دزفول برگزار شد
  با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان؛

  نشست تخصصی برگزاری جشنواره تئاتر لاله های سرخ اندیمشک و جشنواره تئاتر کودک و نوجوان مهر دزفول برگزار شد

  با حضور محمد جوروند مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، نشست تخصصی در خصوص برگزاری بیست و پنجمین جشنواره ملی تئاتر لاله های سرخ اندیمشک و دوازدهمین جشنواره منطقه ای تئاتر کودک و نوجوان مهر دزفول برگزار شد.

  |

  نظرات کاربران