در حال بارگذاری ...
 • رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان:

  استمرار اجراهای نمایشی وظیفه خطیر تئاتری‌های خوزستان برای ایجاد همدلی است

  رییس انجمن هنرهای نمایشی خوزستان گفت: همه ما در این روزها غمگین از آلام اتفاقات این روزهای زمستانی غمناک هستیم اما این دلیل بر تحریم صحنه توسط برخی از هنرمندان تئاتر ...

 • در راستای تبادل اجرایی و به همت حوزه هنری استان خوزستان؛

  نمایش « چشم آبی سگ » از آبادان در کلانشهر اهواز روی صحنه رفت

  نمایش «چشم آبی سگ» در راستای تبادل اجرایی گروه های نمایشی و به همت واحد نمایش حوزه هنری استان خوزستان در کلانشهر اهواز به روی صحنه رفت.

  به گزارش تئاتر خوزستان، نمایش «چشم آبی سگ» به نویسندگی محمدرضا قاسمی و کارگردانی شبنم زیرک قشقایی کاری از گروه ایستگاه شهرستان آبادان در راستای تبادل اجرایی گروه های نمایشی از 12 الی 20 دی ماه 1398 ساعت 19:30 در پلاتو حوزه هنری اهواز واقع در خیابان شریعتی، جنب سینما اکسین به روی صحنه رفت.

  در این نمایش عبدالرضا سواعدی، محسن نیکویی، الهام چاسبی، سهراب منصوری و ماریان کلهر به عنوان بازیگر حضور دارند.

  نمایش «چشم آبی سگ» روایت جدا افتادن آدم ها در گرداب های زندگی شخصی است. آدم هایی مجزا که با چشم آبی سگ به هم مرتبط می شوند، یکی عاشق، یکی اهل سیاست، آن یکی فراموشکار و دیگری در خلوت خودش دنبال پژوهش و تحقیق و عاشق طبیعت ، آن یکی ترس در خلوتش ریشه دوانده و .... قاشقی که مدام به زمین می افتد و خبر از واقعیت می دهد.

  سایر عوامل نمایش «چشم آبی سگ» عبارتند از: مهدی فرحانی (افکت)، محمد رضا قاسمی (طراح نور و صحنه)، شبنم زیرک قشقایی (طراح لباس)، وحید صفری (طراح پوستر) و مینا علیخانی (روابط عمومی).

  این نمایش پیش از این در سومین جشنواره تئاتر منطقه آزاد اروند شرکت و موفق به کسب پنج جایزه رتبه اول بازیگری زن، رتبه دوم بازیگری مرد، رتبه سوم کارگردانی، تقدیر بازیگری مرد و تقدیر طراحی لباس شده بود.

  نمایش «چشم آبی سگ» توسط گروه تئاتر ایستگاه و حوزه هنری استان خوزستان دفتر آبادان تولید و به روی صحنه رفته است.
  مطالب مرتبط

  در نشست مشترک هیئت رئیسه انجمن هنرهای نمایشی خوزستان و رئیس حوزه هنری خوزستان مطرح شد؛

برگزاری کارگاه های آموزشی، تبادل اجرایی و تولیدات مشترک انجمن هنرهای نمایشی و حوزه هنری استان خوزستان
  در نشست مشترک هیئت رئیسه انجمن هنرهای نمایشی خوزستان و رئیس حوزه هنری خوزستان مطرح شد؛

  برگزاری کارگاه های آموزشی، تبادل اجرایی و تولیدات مشترک انجمن هنرهای نمایشی و حوزه هنری استان خوزستان

  نشست مشترک هیئت رئیسه انجمن هنرهای نمایشی استان خوزستان با رئیس حوزه هنری استان خوزستان و مدیر واحد تئاتر حوزه برگزار شد.

  |

  نظرات کاربران