در حال بارگذاری ...
رئیس انجمن هنرهای نمایشی اندیمشک:

فراخوان دومین جشنواره استانی تئاتر برنا منتشر شد

رئیس انجمن هنرهای نمایشی شهرستان اندیمشک از انتشار فراخوان دومین جشنواره استانی تئاتر برنا برای برگزاری در بهمن ماه ۹۸ در شهرستان اندیمشک خبر داد.

به گزارش ایران تئاتر از خوزستان، مهدی آشوغ رئیس انجمن هنرهای نمایشی شهرستان اندیمشک در گفت و گو با تئاتر خوزستان گفت: انجمن هنرهای نمایشی شهرستان اندیمشک با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اندیمشک در راستای ارتباط و هم اندیشی و هم نشینی گروه های نمایشی در استان خوزستان اقدام به برگزاری دومین جشنواره استانی برنا در تاریخ 11 الی 14 بهمن ماه 98 در شهرستان اندیمشک خواهد کرد. آشوغ افزود: نیت و هدف اصلی برگزاری این رویداد نمایشی پرداختن و بها دادن به نیروهای جوان و خلاق درون استان و دیده شدن گروه های نمایشی خوزستان و همچنین بروز و کشف استعدادهای جوان در سطح استان خوزستان است که کمتر مجال شرکت در رویدادهای مهم استانی را پیدا کرده اند.

رئیس انجمن هنرهای نمایشی اندیمشک اظهار کرد: این جشنواره با موضوع آزاد و اولویت پرداختن به شیوه های نوین نمایشی، تجربه های نوین اجرایی و استفاده حداقلی از دکور می باشد.

مهدی آشوغ در ادامه گفت: جشنواره در دو بخش صحنه ای و خیابانی به صورت رقابتی برگزار می شود و گروه های متقاضی برای شرکت در این دوره از جشنواره سه نسخه فیلم اثر نمایشی به همراه پروانه نمایش شورای نظارت شهرستان متقاضی را به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند.

آشوغ در خصوص نحوه میزبانی جشنواره گفت: به علت ذیق منابع مالی از دادن مبلغ ورودی به گروه های پذیرفته شده معذور هستیم اما اسکان و پذیرایی برای تمامی هنرمندان گروه های نمایشی منتخب مهیا شده است.

مهدی آشوغ در پایان اظهار کرد: آخرین مهلت ارسال آثار نمایشی تا تاریخ 20 دی ماه 98 است و گروه های نمایشی باید مدارک ذکر شده را به آدرس دبیرخانه واقع در اندیمشک، کوی زیبا شهر، خیابان شهید دلپذیر، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اندیمشک، صندوق پستی 371 ارسال نمایند و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 09369367280 (بهروز وفایی) تماس حاصل نمایند.
مطالب مرتبط

رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان خوزستان عنوان کرد؛

برگزاری جشنواره ملی تئاتر لاله های سرخ بهمن ماه در اندیمشک
رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان خوزستان عنوان کرد؛

برگزاری جشنواره ملی تئاتر لاله های سرخ بهمن ماه در اندیمشک

چگونگی و نحوه برگزاری بیست و ششمین جشنواره ملی تئاتر لاله های سرخ در سال ۹۹ با توجه به شرایط کرونایی در هفته پیش رو طی جلسه ای به میزبانی رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اندیمشک و با حضور نماینده مدیرکل مرکز هنرهای نمایشی کشور و نماینده مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در ...

|

نظرات کاربران