در حال بارگذاری ...
 • رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان:

  استمرار اجراهای نمایشی وظیفه خطیر تئاتری‌های خوزستان برای ایجاد همدلی است

  رییس انجمن هنرهای نمایشی خوزستان گفت: همه ما در این روزها غمگین از آلام اتفاقات این روزهای زمستانی غمناک هستیم اما این دلیل بر تحریم صحنه توسط برخی از هنرمندان تئاتر ...

 • توسط گروه تئاتر عرفان؛

  نمایش « بازدمی کشیده از آه سرد » در باغملک به روی صحنه رفت

  نمایش «بازدمی کشیده از آه سرد» توسط گروه تئاتر عرفان در پلاتو فرهاد باغملک به روی صحنه رفت.

  به گزارش تئاتر خوزستان، نمایش «بازدمی کشیده از آه سرد» به نویسندگی مصطفی براتی و بازی و کارگردانی جمشید خسروی کاری از گروه تئاتر عرفان از 1 الی 13 دی ماه 98 ساعت 18:30 در پلاتو فرهاد خانه فرهنگ شهرستان باغملک واقع در خیابان شهرداری، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی باغملک به روی صحنه رفت.

  سایر عوامل نمایش «بازدمی کشیده از آه سرد» عبارتند از: صادق یوسفیان (دستیار کارگردان)، سحر پورسواری (طراح پوستر و لباس)، جمشید خسروی (طراح صحنه)، مرتضی علیزاده (عکاس)، رضا میرسالاری و میلاد آل صفری (مدیر صحنه)، صادق یوسفیان (ساخت و اجرای دکور)، حفیظ الله رضایی و مهدی آقایی و احسان معزز (دستیاران صحنه)، مهدی حسینی (موسیقی)، بهنوش رحمی نژاد (نور و افکت)، میلاد آل صفری (روابط عمومی)، عادل علیزاده (مدیر تولید)، مرتضی علیزاده و رضا قنبری (ساخت تیزر).

  نمایش «بازدمی کشیده از آه سرد» توسط گروه تئاتر عرفان، انجمن هنرهای نمایشی و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی باغملک و استودیو آرمان اسماعیلی تولید و به روی صحنه رفته است.
  مطالب مرتبط

  گزارش تئاتر خوزستان از تئاتر شهرستان های استان 5؛

تئاتر باغملک در سالی که گذشت
  گزارش تئاتر خوزستان از تئاتر شهرستان های استان 5؛

  تئاتر باغملک در سالی که گذشت

  تئاتر خوزستان: در سال 97 تئاتر در جای جای استان پهناور خوزستان فعالیت های چشمگیری داشت و به همین منظور در روزهای پایانی سال 97 به بررسی و ارائه گزارش فعالیت های نمایشی از شهرستان های مختلف استان خوزستان پرداختیم. در متن پیش رو به سراغ شهرستان باغملک و تئاتر این شهرستان در سال 1397 ...

  |

  نظرات کاربران