در حال بارگذاری ...
  • با اعلام داوران سه بخش جشنواره؛

    دومین جشنواره ملی تئاتر اهواز برگزیدگان خود را شناخت

    پس از سه روز رقابت و با اعلام هیئت داوران سه بخش جشنواره، دومین جشنواره ملی تئاتر اهواز برگزیدگان خود را شناخت.

    به گزارش تئاتر خوزستان، آئین اختتامیه دومین جشنواره ملی تئاتر با حضور محمد جوروند دبیر جشنواره و مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، معاونین اداره کل، هنرمندان گروه های نمایشی شرکت کننده در جشنواره و مسئولین و هنرمندان استان خوزستان روز چهارشنبه 4 دی ماه 98 در تالار امام رضا(ع) شهرک نفت اهواز برگزار شد.

    در این مراسم هیئت داوران بخش صحنه ای، بخش خیابانی و بخش پژوهش به ترتیب برگزیدگان خود را معرفی نمودند.

     

    بخش صحنه ای:

    در بخش صحنه ای هیئت داوران افسر اسدی، حسن موذنی و آرش سهرابی آرا خود را به شرح زیر اعلام کردند:

    طراحی بروشور

    لوح تقدیر و جایزه نقدی به رسول حق جو برای نمایش آبی، سیاه، فرزند اسب از اهواز.

     

    موسیقی

    لوح تقدیر و جایزه نقدی به محمد قدیمی و ابراهیم ابراهیمی برای نمایش استرالیا از ایلام.

     

    طراحی صحنه

    تقدیر:

    لوح تقدیر و جایزه نقدی به مازیار کائدی و سیاوش عالی پور برای نمایش آبی، سیاه، فرزند اسب از اهواز.

    برگزیده:

    دیپلم افتخار، تندیس جشنواره و جایزه نقدی به افسانه محمدی برای نمایش استرالیا از ایلام.

     

    بازیگری مرد

    تقدیر:

    لوح تقدیر و جایزه نقدی به امیر عباس زاده برای نمایش استرالیا از ایلام.

    لوح تقدیر و جایزه نقدی به آرمین تدین برای نمایش آبی، سیاه، فرزند اسب از اهواز.

    برگزیده:

    دیپلم افتخار، تندیس جشنواره و جایزه نقدی به سیدجاسم موسوی راد برای نمایش آبی، سیاه، فرزند اسب از اهواز.

     

    بازیگری زن

    تقدیر:

    لوح تقدیر و جایزه نقدی به مرضیه شجاعی برای نمایش آبی، سیاه، فرزند اسب از اهواز.

    لوح تقدیر و جایزه نقدی به اعظم فرزین برای نمایش فصل سرد گرمسیر از گچساران.

    لوح تقدیر و جایزه نقدی به مژده خیاط سلیقه برای نمایش جار رنجور جنوب از بندرماهشهر.

    برگزیده:

    دیپلم افتخار، تندیس جشنواره و جایزه نقدی به حسنا قبادی برای نمایش استرالیا از ایلام.

     

    نمایشنامه نویسی

    تقدیر:

    لوح تقدیر و جایزه نقدی به اعظم فرزین برای نمایش فصل سرد گرمسیر از گچساران.

    برگزیده:

    دیپلم افتخار، تندیس جشنواره و جایزه نقدی به سیاوش عالی پور برای نمایش آبی، سیاه، فرزند اسب از اهواز.

     

    کارگردانی

    تقدیر:

    لوح تقدیر و جایزه نقدی به سیاوش عالی پور برای نمایش آبی، سیاه، فرزند اسب از اهواز.

    برگزیده:

    دیپلم افتخار، تندیس جشنواره و جایزه نقدی به افسانه محمدی و حسنا قبادی برای نمایش استرالیا از ایلام.

     

     

    بخش خیابانی:

    در بخش خیابانی هیئت داوران علی بنائیان، بهزاد خیرالهی و وحید فقیهی آرا خود را به شرح زیر اعلام کردند:

     

    نویسندگی

    رتبه اول:

    دیپلم افتخار، تندیس جشنواره و جایزه نقدی به هما پارسایی سرشت برای نمایش خیابانی دیگه هیچی نمونده از تهران.

     

    طرح و ایده

    رتبه اول:

    دیپلم افتخار، تندیس جشنواره و جایزه نقدی به زهرا مریدی برای نمایش خیابانی زندگی در اعماق اقیانوس از تهران.

    رتبه دوم:

    لوح تقدیر و جایزه نقدی به بهنام کاوه برای نمایش خیابانی ساخت ایران از آبادان.

    رتبه سوم:

    لوح تقدیر و جایزه نقدی به حمید ناطقی برای نمایش خیابانی تیشتر از ساری.

     

    کارگردانی

    رتبه اول:

    دیپلم افتخار، تندیس جشنواره و جایزه نقدی به احمد صمیمی برای نمایش خیابانی دیگه هیچی نمونده از تهران.

    رتبه دوم:

    لوح تقدیر و جایزه نقدی به طور مشترک به بهنام کاوه برای نمایش خیابانی ساخت ایران از آبادان و زهرا مریدی برای نمایش خیابانی زندگی در اعماق اقیانوس از تهران.

    رتبه سوم:

    لوح تقدیر و جایزه نقدی به مجید اقبالی برای نمایش خیابانی بی بازگشت از اهواز.

     

    طراحی فضا

    رتبه اول:

    دیپلم افتخار، تندیس جشنواره و جایزه نقدی به احمد صمیمی برای نمایش خیابانی دیگه هیچی نمونده از اهواز.

    رتبه دوم:

    لوح تقدیر و جایزه نقدی به زهرا مریدی برای نمایش خیابانی زندگی در اعماق اقیانوس از تهران.

    رتبه سوم:

    لوح تقدیر و جایزه نقدی به طور مشترک به بهنام کاوه برای نمایش خیابانی ساخت ایران از آبادان و مصطفی داوطلب نظام برای نمایش خیابانی جنگاب از مشهد.

     

    بازیگری مرد

    رتبه اول:

    دیپلم افتخار، تندیس جشنواره و جایزه نقدی به احمد صمیمی برای نمایش دیگه هیچی نمونده از تهران.

    رتبه دوم:

    لوح تقدیر و جایزه نقدی به مجید اقبالی برای نمایش بی بازگشت از اهواز.

    رتبه سوم:

    لوح تقدیر و جایزه نقدی به طور مشترک به مهدی داودی برای نمایش خیابانی دیگه هیچی نمونده از تهران و مسعود کردی برای نمایش خیابانی آنان که نه گفتن بر آب از بروجرد.

     

    بازیگری زن

    تقدیر:

    لوح تقدیر و جایز نقدی به طور مشترک به هما پارسایی سرشت برای نمایش خیابانی دیگه هیچی نمونده از تهران و معصومه شمسعلی نژاد برای نمایش خیابانی تیشتر از ساری.

     

    موسیقی

    لوح تقدیر و جایزه نقدی به احمد صمیمی و احمد جعفری برای نمایش خیابانی دیگه هیچی نمونده از تهران.

     

    جایزه ویژه

    هیئت داوران بخش خیابانی دومین جشنواره ملی تئاتر اهواز، نمایش خیابانی آنان که نه گفتن بر آب را به دلیل عدم تطابق با موضوع جشنواره واجد شرکت در بخش داوری جشنواره ندانست اما به پاس اجرای صحیح و خلاقانه و بی نقص، تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی خود را به پژمان شاهوردی نویسنده و کارگردان اثر اهداء می کند.

     

    نمایش برگزیده

    هیئت داوران نمایش دیگه هیچی نمونده را به عنوان نمایش برگزیده بخش خیابانی دومین جشنواره ملی تئاتر اهواز معرفی می نماید.

     

    بخش پژوهش:

    در بخش صحنه ای هیئت داوران مهرداد بهراد، محمد حیاتی و فرهاد پروین آرا خود را به شرح زیر اعلام کردند:

    رتبه اول:

    دیپلم افتخار، تندیس جشنواره و جایزه نقدی به نجمه باوی برای اثر علمی – پژوهشی از اهواز

    رتبه دوم:

    لوح تقدیر و جایزه نقدی به شاهین پدرام برای اثر پژوهشی از اهواز

    رتبه سوم:

    لوح تقدیر و جایزه نقدی به طور مشترک به عسل عصری ملکی برای اثر پژوهشی از کرج و صدیقه جمشیدی برای اثر پژوهشی از تهران.

     

    دومین جشنواره ملی تئاتر اهواز با موضوع آب به دبیری محمد جوروند از 1 الی 4 دی ماه 98 به میزبانی کلانشهر اهواز برگزار شد.




    مطالب مرتبط

    مدیر اجرایی دومین جشنواره ملی تئاتر اهواز:

تمرکز اجراها در تالار آفتاب از ویژگی های جشنواره امسال است
    مدیر اجرایی دومین جشنواره ملی تئاتر اهواز:

    تمرکز اجراها در تالار آفتاب از ویژگی های جشنواره امسال است

    مدیر اجرایی دومین جشنواره ملی تئاتر اهواز از متمرکز بودن اجراهای دومین جشنواره ملی تئاتر اهواز در تالار آفتاب خبر داد و آن را از ویژگی های این دوره از جشنواره برشمرد.

    |

    نظرات کاربران