در حال بارگذاری ...
با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان

جلسه ستاد اجرایی دومین جشنواره بین المللی تئاتر اهواز برگزار شد

جلسه ستاد اجرایی دومین جشنواره بین المللی تئاتر اهواز با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان و دبیر جشنواره در اهواز برگزار شد.

به گزارش تئاتر خوزستان، جلسه ستاد اجرایی دومین جشنواره بین المللی تئاتر اهواز با حضور محمد جوروند دبیر جشنواره و مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، ناصر آریایی نیا معاون هنری سینمایی اداره کل، حشمت اله قاسمی مدیر اجرایی جشنواره و اعضای شورای اجرایی و مسئولین بخش های مختلف جشنواره در تالار اجتماعات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان برگزار شد.

در ابتدای این جلسه محمد جوروند مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان در خصوص پلاتوهای تالار آفتاب اهواز گفت: با پیگیری های مختلف از طریق شهرداری اهواز و سایر نهادهای مرتبط، تفاهم نامه همکاری ساخت و تکمیل آن در حال انجام است و من قول می دهم که این چهار پلاتو در همین دوره مدیریت افتتاح و برای بهره برداری در اختیار هنرمندان تئاتر اهواز قرار گیرد.

محمد جوروند افزود: باید با کم کردن تنش ها و به کمک هم تلاش کنیم تا این کار به بهترین شکل ممکن و در خور شان هنرمندان تئاتر به نتیجه برسد.

در ادامه این جلسه مسائل مختلف برگزاری این دوره از جشنواره شامل دیدار و نشست با استاندار خوزستان، مشارکت بخش دولتی و خصوصی، مشخص نمودن تالارهای اجرای بخش های مختلف جشنواره، هماهنگی با ریاست دانشگاه شهید چمران جهت مشارکت بخش پژوهش، پیگیری محل های اسکان، وضعیت نمایش های بخش بین الملل، مکان های اجرای بخش تئاتر خیابانی و شادپیمایی افتتاحیه جشنواره، تاریخ و مکان رونمایی پوستر جشنواره و سایر موارد توسط مدیران بخش های مختلف و شورای اجرایی و دبیر جشنواره بررسی و مورد گفت و گو قرار گرفت.

دومین جشنواره بین المللی تئاتر اهواز در پنج بخش از 28 آذر الی 4 دیماه 98 به دبیری محمد جوروند در کلانشهر اهواز برگزار می‌شود.
نظرات کاربران