در حال بارگذاری ...
پس از راهیبابی به نهمین جشنواره سراسری تئاتر صاحبدلان؛

نمایش «اعتراف نابخشوده» در فرهنگسرای مهدیه شهرستان کارون روی صحنه رفت

نمایش «اعتراف نابخشوده» کاری از گروه تئاتر آئین مردم اهواز، در قالب نهمین جشنواره ملی تئاتر صاحبدلان در شهرستان کارون روی صحنه رفت.

به گزارش تئاتر خوزستان، نمایش «اعتراف نابخشوده» به نویسندگی آرش منصوری و کارگردانی معصومه عموری کاری از گروه تئاتر آئین مردم از 3 تا 8 آبان ماه 98 ساعت 19 در فرهنگسرای مهدیه شهرستان کارون روی صحنه رفت.

در این نمایش محمد نگراوی و احسان چرغانی به عنوان بازیگر ایفای نقش میکنند.

سایر عوامل نمایش «اعتراف نابخشوده» عبارتند از: خسرو مرادی (مشاور کارگردان)، سیدجلال حسینی (سرپرست گروه)، توفیق مرجانی (مدیر هماهنگی)، حمید منوچهری (عکاس وتصویر بردار)، عباس شجیرات (موسیقی وافکت)، سیما کهریزی (منشی صحنه) و محبوبه پورامین (طراح پوستر).

 گروه تئاتر آئین مردم امسال با دو نمایش در جشنواره ملی تئاتر دینی صاحبدلان حضور داشته است.

این نمایش با موضوع ترویج فرهنگ رضوی و ارزش های دینی با حمایت کانون تئاتر دینی اداره کل هنرهای نمایشی و با همکاری معاونت قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان و دفتر انجمن هنرهای نمایشی کارون، دفتر موسسات قرآنی و شهرداری کارون تولید و به روی صحنه رفت.
مطالب مرتبط

گزارش تئاتر خوزستان از گروه های تئاتر خوزستان؛

گروه تئاتر آئین مردم در اهواز
گزارش تئاتر خوزستان از گروه های تئاتر خوزستان؛

گروه تئاتر آئین مردم در اهواز

تئاتر خوزستان: هنرمندان تئاتر خوزستان همواره و در سخت ترین شرایط به فعالیت های نمایشی خود ادامه داده و هیچ گاه فعالیت های خود را متوقف نکرده اند. از روزهای آغازین سال 1398 که وقوع سیل استان خوزستان را در بر گرفت تا هم اکنون که شرایط سخت مبارزه با بیماری کرونا و تعطیلی تمامی ...

|

نظرات کاربران