در حال بارگذاری ...
از سوی دبیرخانه

جدول اجراهای سومین سوگواره ملی تئاتر میدانی و تعزیه اربعین حسینی خوزستان منتشر شد

جدول زمانبندی اجراهای سومین سوگواره ملی تئاتر میدانی و تعزیه اربعین حسینی خوزستان برای اجرا در پایانه مرزی چذابه و یادمان شهدای گمنام اندیمشک منتشر شد.

به گزارش تئاتر خوزستان، جدول زمانبندی اجراهای سومین سوگواره ملی تئاتر میدانی و تعزیه اربعین حسینی برای اجرا از 22 الی 27 مهرماه 1398 در پایانه مرزی چذابه و یادمان شهدای گمنام شهرستان اندیمشک از ساعت 11 صبح تا 8 شب از سوی دبیرخانه سوگواره منتشر شد.

طبق جدول منتشر شده اجراهای تئاتر میدانی و تعزیه در پایانه مرزی چذابه ساعت 11صبح ، 17 و 18 و 19 است و اجراهای نمایشی در یادمان شهدای گمنام اندیمشک ساعت 20 خواهد بود و دوازده گروه نمایشی در طی این مدت برای زائرین امام حسین(ع) به اجرای نمایش و تعزیه خواهند پرداخت.

سومین سوگواره ملی تئاتر میدانی و تعزیه اربعین حسینی توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان و استانداری خوزستان با مشارکت اداره کل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، انجمن هنرهای نمایشی ایران، کانون تئاتر خیابانی اداره کل هنرهای نمایشی کشور، اداره کل هنری بنیاد شهید و امور ایثارگران، شورای راهبردی تئاتر خوزستان و انجمن هنرهای نمایشی استان خوزستان به دبیر اجرایی مصطفی بوعذار در استان خوزستان برگزار می‌شود.
نظرات کاربران