در حال بارگذاری ...
 • با حضور فرماندار و شهردار

  از هنرمندان افتخار آفرین تئاتر شهرستان آغاجاری تقدیر شد

  با حضور فرماندار و شهردار شهرستان آغاجاری از هنرمندان افتخارآفرین تئاتر آغاجاری در جشنواره های تئاتر استان، تقدیر شد.

  به گزارش تئاتر خوستان، در نشست فرماندار شهرستان آغاجاری با هنرمندان این شهرستان، از هنرمندان گروه تئاتر ایزد آغاجاری که در جشنواره تئاتر پیچک آبادان و دوازدهمین جشنواره استانی نمایش های کوتاه خوزستان در رامهرمز مقام کسب نموده بودند تقدیر و تجلیل شد.

  محمد پاکدل فرماندار شهرستان آغاجاری ضمن ابراز خوشحالی از افتخارآفرینی هنرمندان تئاتر آغاجاری گفت: هنرمندان را به همدلی، تلاش و کوشش بیشتردعوت می کنم و از آنها می خواهم که برای شور و نشاط و ایجاد انگیزه در بین جوانان علاقمند به هنر در شهرستان همه تلاششان را به کار گیرند.

  فرماندار آغاجاری در ادامه اظهار کرد: انجمن های فرهنگی و هنری مورد حمایت کامل مجموعه فرمانداری هستند و تمام تلاش خود را جهت رفع دغدغه هنرمندان انجام خواهیم داد.

  در ادامه جلسه فریدون بوستان افروز شهردار آغاجاری اظهار کرد: بسیارخوشحال وخرسندم که جوانان هنرمند تئاتر آغاجاری در سطح شهرستان و استان تلاش می کنند و با کسب موفقیت در این عرصه ها باعث خوشحالی و رضایت مردم شهرستان می شوند.

  شهردار آغاجاری در ادامه گفت: درحد بضاعت از هنرمندان حمایت می کنیم و برای رضایتمندی آنها از ظرفیت شهرداری آغاجاری استفاده خواهیم کرد.

  در پایان این نشست لوح تقدیر و هدایای تهیه شده از طرف شهردار آغاجاری به هنرمندان گروه تئاتر ایزد اهداء شد.
  مطالب مرتبط

  نظرات کاربران