در حال بارگذاری ...
 • با اعلام دبیرخانه جشنواره؛

  راهیابی 2 نمایش از استان خوزستان به مرحله نهایی نهمین دوره تئاتر صاحبدلان

  نمایش‌های «فرجام به رنگ آتش» و «اعتراف نابخشوده» از استان خوزستان برای حضور در بخش صحنه‌ای نهمین دوره تئاتر صاحبدلان انتخاب شدند.

  به گزارش تئاتر خوزستان، هیئت انتخاب نهمین دوره تئاتر صاحبدلان اسامی ۳۲ اثر پذیرفته‌ شده در بخش صحنه‌ای و ۱۳ اثر راه‌یافته به بخش خیابانی این رویداد را اعلام کردند.

  بر اساس این خبر، طبق اعلام اعضای هیئت انتخاب نهمین دوره تئاتر صاحبدلان متشکل‌ از علی موذنی، یدالله وفاداری و مجید اشتیاقی، در بخش صحنه‌ای از میان ۳۲ اثر، پذیرش ۲۳ اثر بصورت قطعی و ۹ اثر منوط به بازبینی و همچنین از میان ۱۳ اثر بخش خیابانی نیز ۷ اثر به‌صورت قطعی و ۶ اثر به‌صورت مشروط پذیرفته ‌شدند.

  نمایش‌های ««فرجام به رنگ آتش» به کارگردانی مصطفی بوعذار و نمایش «اعتراف نابخشوده» به کارگردانی معصومه عموری از آثار هنرمندان استان خوزستان هستند که به‌صورت قطعی در بخش صحنه‌ای این رویداد پذیرفته ‌شده‌اند.

   

  نهمین دوره تئاتر صاحبدلان محرم و صفر - ۱۴۴۱ ه ق- ۱۳۹۸ ه ش - به همت کانون تئاتر دینی اداره کل هنرهای نمایشی با همکاری ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان‌های کشور و انجمن هنرهای نمایشی در سه بخش‌ نمایش‌های صحنه‌ای، نمایش‌های خارج از صحنه و مسابقه نمایشنامه‌نویسی برگزار می‌شود.
  نظرات کاربران