در حال بارگذاری ...
 • با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی

  از هنرمندان تئاتر فعال در امداد رسان فرهنگی در مناطق سیل زده خوزستان تجلیل شد

  توسط وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از ده هنرمند تئاتر فعال در امداد رسان فرهنگی در مناطق سیل زده خوزستان تجلیل شد.

  به گزارش تئاتر خوزستان، با حضور سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، علی غیاثی مدیرکل امور هماهنگی استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، همایون امیرزاده مدیرکل روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمد جوروند مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، محسن بیرانوند فرماندار شهرستان بندر ماهشهر و جمعی از هنرمندان و اصحاب رسانه و مطبوعات و مسئولین استانی و شهرستانی روز پنج شنبه هفتم شهریورماه 98 از ده هنرمند تئاتر فعال در امداد رسان فرهنگی در مناطق سیل زده خوزستان تجلیل شد.

  در این مراسم که در آئین افتتاحیه پروژه فرهنگسرای شهرستان بندر ماهشهر برگزار شد، از ده هنرمند تئاتر فعالی که در امداد رسانی فرهنگی و کمک رسانی به مناطق سیل زده بصورت خود جوش و مردمی در استان های گلستان، لرستان و خوزستان تلاش نمودند از سوی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی مورد تقدیر و تجلیل قرار گرفتند .

  در این مراسم از معصومه داغری، مریم طرفی، لیلا هاشمی نژاد، ساسان شکوریان، سعید نگراوی، بهزاد خیرالهی، عبدالرضا نصاری، علی محمود و مهدی محجوب به عنوان هنرمندان فعال تئاتر خوزستان در امر کمک رسانی به مناطق سیل زده تقدیر شد.

  همچنین از حسین ذوالفقاری رییس شورای راهبردی تئاتر خوزستان به عنوان سرپرست و بنیانگذار این حرکت فرهنگی خودجوش به‌صورت ویژه تقدیر شد.

  گفتنی ست، توزیع کتاب و بسته های فرهنگی و هنری و اموزشی ، اجرای تئاتر های خیابانی در مناطق سیل زده بخصوص جهت ایجاد تقویت روحیه نشاط و شادابی در کودکان و نوجوانان در کمپ های مناطق سیل زده ، از اهم فعالیت های موثر این هنرمندان در این حادثه سیل بود.
  نظرات کاربران