در حال بارگذاری ...
 • جلسه شورای راهبردی دوازدهمین جشنواره منطقه ای تئاتر کودک و نوجوان دزفول برگزار شد

  با حضور رئیس شورای راهبردی تئاتر خوزستان و رئیس انجمن هنرهای نمایشی خوزستان و مسئولین و هنرمندان تئاتر دزفول، جلسه شورای راهبردی دوازدهمین جشنواره منطقه ای تئاتر کودک و نوجوان دزفول برگزار شد.

  به گزارش تئاتر خوزستان، جلسه شورای راهبردی دوازدهمین جشنواره منطقه ای تئاتر کودک و نوجوان دزفول با حضور حسین ذوالفقاری رئیس شورای راهبردی تئاتر خوزستان، محمد یاقوت پور رئیس انجمن هنرهای نمایشی خوزستان، نادر سعادتی فرد رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دزفول، سروش مداح رئیس انجمن هنرهای نمایشی دزفول و برخی از هنرمندان تئاتر شهرستان دزفول روز شنبه 26 مردادماه 1398 در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دزفول برگزار گردید.

  در این جلسه حسین ذوالفقاری در مورد میزان بودجه تعیین شده برای دوازدهمین جشنواره منطقه ای تئاتر کودک و نوجوان صحبت کردند و در مورد چگونگی بهتر برگزاری جشنواره راهکارهایی را ارائه نمودند.

  سروش مداح رئیس انجمن هنرهای نمایشی دزفول با ارائه برآورد مالی جشنواره و توضیحاتی در مورد مشکلات و اتفاقات جشنواره های گذشته در خصوص بحث مالی و مبلغ مورد نظر برای برگزاری دوازدهمین جشنواره منطقه ای تئاتر کودک و گزارشی ارائه نمود.

  محمدیاقوت پور نیز در مورد سالن های محل برگزاری جشنواره و مشخص کردن دبیر جشنواره صحبت کرد.

  در پایان این نشست نادر سعادتی فرد رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دزفول در خصوص فراخوان دوازدهمین جشنواره منطقه ای تئاتر کودک و نوجوان دزفول گفت: فراخوان این دوره از جشنواره آماده شده و به زودی منتشر شده و در اختیار گروه های نمایشی قرار خواهد گرفت.
  نظرات کاربران