در حال بارگذاری ...
توسط گروه تئاتر اری ترین؛

نمایش «داهول» در پلاتو هنر اندیمشک به روی صحنه رفت

مرحله اول اجرای نمایش «داهول» توسط گروه تئاتر اری ترین در پلاتو هنر اندیمشک به اتمام رسید.

به گزارش تئاتر خوزستان، مرحله اول اجرای نمایش «داهول» به نویسندگی و کارگردانی مهدی آشوغ از 3 الی 7 مردادماه 1398 ساعت 21 در پلاتو هنر اندیمشک به اتمام رسید.  

در این نمایش محسن خدادادی، بهمن دریکوندی، مهنوش بلیان، شکوفه جودوکی، فروغ جلالی، رویا ناصرپور، پگاه رشیدی، ستین ساکی، مریم قیطاسی، علی جعفری و مهرزاد یعقوبی مهر به عنوان بازیگر ایفای نقش می کنند.

داستان نمایش «داهول» برگرفته از شاهنامه فردوسی است.

سایر عوامل اجرایی نمایش «داهول» عبارتند از: آرش خوشنام (آهنگساز)، رضا خدادادی، رضا خجسته و وحید عشیری (نوازندگان)، مهنوش بلیان (طراح لباس)، شکوفه جودکی (طراح گریم)، مازیار آشوغ (طراح نور)، زهرا مرادی پور (. طراح صحنه) و رضا خدادادی(طراح پوستر).

نمایش «داهول» توسط گروه تئاتر اری ترین، انجمن هنرهای نمایشی و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اندیمشک تولید و به روی صحنه رفته است و خود را برای شرکت در سی و یکمین جشنواره تئاتر استان خوزستان آماده می کند.
مطالب مرتبط

رئیس دفتر انجمن هنرهای نمایشی اندیمشک در گفت و گو با تئاتر خوزستان مطرح کرد:

کیفیت سالن‌ها و پلاتوها و جشنواره‌ها از جمله کمبودهای تئاتر هستند
رئیس دفتر انجمن هنرهای نمایشی اندیمشک در گفت و گو با تئاتر خوزستان مطرح کرد:

کیفیت سالن‌ها و پلاتوها و جشنواره‌ها از جمله کمبودهای تئاتر هستند

مهدی آشوغ رئیس دفتر انجمن هنرهای نمایشی اندیمشک، نویسنده و کارگردان تئاتر است که از سال ۸۴ فعالیت‌ تئاتری خود را آغاز کرده و به بهانه روز ملی هنرهای نمایشی و روز جهانی گفت و گویی را با این هنرمند تئاتر انجام دادیم.

|

نظرات کاربران