در حال بارگذاری ...
توسط گروه تئاتر ویر؛

نمایش «سی ساله که بیست سالشه» در اندیمشک به روی صحنه رفت

نمایش «سی ساله که بیست سالشه» توسط گروه تئاتر ویر در پلاتو خانه هنر اندیمشک به روی صحنه رفت.

به گزارش تئاتر خوزستان، نمایش «سی ساله که بیست سالشه» به نویسندگیو کارگردانی بهروز وفایی کاری از گروه تئاتر ویر از 30 فروردین الی 6 اردیبهشت ماه 98 ساعت 21:30 در پلاتو خانه هنر تالار خورشید اندیمشک به روی صحنه رفت.

در این نمایش پگاه بافکار، سیامک پیرزمان، مریم ایمانی، بهزاد مقدم، آرزو محمدی و بهروز وفایی به عنوان بازیگر ایفای نقش می کنند.

نمایش «سی ساله که بیست سالشه» داستان فریاد امروز آدم های زجر کشیده دفاع مقدس اند؛ که از دردهای دیرینه ی خود به تنگ آمده و همگی در پارکی برای دختری خیابانی بازگو می شوند. دختری تنها ، که خود زخم ها بر جان دارد و گرفتار آدم نماهایی که از او بیگاری می کشند ....

سایر عوامل نمایش «سی ساله که بیست سالشه» عبارتند از: سارا عمیدی پور (منشی و مدیر صحنه)، ایلیا وفایی (طراح صحنه)، میلاد بیگ پوریان (اجرای نور)، حسین جعفری کیا (آهنگ ساز)، نسیم عبدالهی پور (طراح لباس و گریم)، علی صفری (عکاس و طراح گرافیک) و علی خادم (سرپرست گروه).

نمایش «سی ساله که بیست سالشه» توسط گروه تئاتر ویر، دفتر انجمن هنرهای نمایشی و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اندیمشک در قالب اولین دوره فراگیر اجراهای نمایش در شهرستان اندیمشک به روی صحنه رفته است.
مطالب مرتبط

رئیس دفتر انجمن هنرهای نمایشی اندیمشک در گفت و گو با تئاتر خوزستان مطرح کرد:

کیفیت سالن‌ها و پلاتوها و جشنواره‌ها از جمله کمبودهای تئاتر هستند
رئیس دفتر انجمن هنرهای نمایشی اندیمشک در گفت و گو با تئاتر خوزستان مطرح کرد:

کیفیت سالن‌ها و پلاتوها و جشنواره‌ها از جمله کمبودهای تئاتر هستند

مهدی آشوغ رئیس دفتر انجمن هنرهای نمایشی اندیمشک، نویسنده و کارگردان تئاتر است که از سال ۸۴ فعالیت‌ تئاتری خود را آغاز کرده و به بهانه روز ملی هنرهای نمایشی و روز جهانی گفت و گویی را با این هنرمند تئاتر انجام دادیم.

|

نظرات کاربران