در حال بارگذاری ...
 • گزارش دومین حضور کاروان مهر هنرمندان تئاتر خوزستان در مناطق سیل زده استان خوزستان

  کاروان مهر هنرمندان تئاتر استان خوزستان در دومین دور حضور خود در مناطق سیل زده استان خوزستان به کمک و امدادرسانی و اجرای برنامه های شاد نمایشی پرداخت.

  به گزارش تئاتر خوزستان، کاروان مهر هنرمندان تئاتر استان خوزستان طی روزهای 27 الی 30 فروردین ماه 98 در دومین دور حضور خود در مناطق سیل زده استان خوزستان به کمپ های اسکان و روستاهای سیل زده شهرستان سوسنگرد، شعیبیه، حمیدیه و ابوحمیظه رفتند و کمک های مردمی و هنرمندان را میان سیل زدگان توزیع و به اجرای نمایش های شاد پرداختند.

  در روز 27 فروردین ماه 98، کاروان مهر هنرمندان تئاتر خوزستان توسط قایق در کمپ اسکان روستای بُنده شهرستان سوسنگرد حضور پیدا کرده و به اجرای ویژه برنامه های شاد نمایشی و مسابقه و سرگرمی برای کودکان این کمپ پرداختند.

  از دیگر برنامه های حضور در کمپ بُنده توزیع دارو و مایحتاج ضروری در میان مردم سیل زده کمپ بود که پمادهای تهیه شده توسط کاروان مهر هنرمندان بین مردم توزیع و داروها نیز به مرکز هلال احمر کمپ تحویل داده شد.

  دومین برنامه روز 27 فروردین کاروان مهر هنرمندان تئاتر استان خوزستان، اجرای برنامه های نمایشی و توزیع اقلام ضروری تهیه شده، توزیع دارو و اسباب بازی برای کودکان در کمپ اسکان ویژه مردم سیل زده در مدرسه 17 شهریور شهرستان سوسنگرد بود.

  در این کمپ ویژه برنامه های مختلفی برای کودکان شامل اجرای نمایش کپل و تپل از شهرستان بهبهان، اجرای مسابقات ویژه پسران و دختران کمپ، اهداء جایزه و توزیع هدایا اجرا و اقلام ضروری تهیه شده شامل آب معدنی، مواد بهداشتی زنان و کودکان و مواد خوراکی بین مردم کمپ توزیع شد.

  سومین برنامه روز 27 فروردین ماه 98 کاروان مهر هنرمندان تئاتر خوزستان، حضور در کمپ اسکان سیل زدگان مدرسه ملاصدرا به اجرای برنامه های نمایشی، مسابقه و سرگرمی، توزیع هدایا و سرگرمی ویژه کودکان و توزیع دارو و مواد بهداشتی پرداختند.

  در روز 28 فروردین ماه 98، کاروان مهر هنرمندان تئاتر خوزستان در کمپ ورزشی تختی شهرستان سوسنگرد حضور پیدا کرد و برای کودکان این کمپ اجراهای مختلف نمایشی، نمایش کپل و تپل، مسابقه و سرگرمی آموزشی و اهداء جوایز و هدایای کودکان را اجرا کردند.

  همچنین در این کمپ داروها و پمادهای ضروری ویژه کودکان و اقلام ضروری بهداشتی زنانه و کودکانه بین مردم کمپ ورزشی تختی توزیع شد.

  دومین برنامه روز 28 فروردین کاروان مهر هنرمندان تئاتر استان خوزستان، حضور در روستای هوفل علی آباد از توابع شهرستان سوسنگرد پس از طی یک مسیر یک ساعته با قایق بود که در این روستا نمایش کپل و تپل، مسابقه بادکنک ها، نمایش های سرگرمی و آموزشی و توزیع هدایا و جایزه برای کودکان و توزیه دارو و اقلام ضروری از جمله برنامه های اجرا شده برای کودکان و مردم سیل زده روستای هوفل علی آباد بود.

  سومین برنامه روز 28 فروردین کاروان مهر هنرمندان تئاتر استان خوزستان حضور در کمپ جوادالائمه شهرستان حمیدیه و اجرای جشن میلاد حضرت علی اکبر(ع) به همراه نمایش کپل و تپل از شهرستان بهبهان ویژه مردم و کودکان کمپ بود که ویژه برنامه جذابی در این کمپ توسط کاروان مهر هنرمندان تئاتر استان خوزستان اجرا شد.

  در روز 29 فروردین 98 ، کاروان مهر هنرمندان تئاتر استان خوزستان به منطقه سیل زده شعیبیه رفت و اجراهای خود را در کمپ های سیل زدگان آن منطقه شامل اجرای نمایش، برگزاری مسابقه و سرگرمی، توزیع هدایای و اسباب بازی و توزیع دارو انجام داد که با استقبال کودکان و خانواده های سیل زده منطقه شعیبیه همراه شد.

  روز 30 فروردین 98، کاروان مهر هنرمندان تئاتر استان خوزستان در کمپ سیل زدگان یادمان شهدای ابوحمیظه شهرستان سوسنگرد حضور یافت.

  در این روز برنامه های گسترده ای برای کودکان و خانواده های سیل زده این کمپ شامل اجرای نمایش عروسکی، اجرای نمایش کپل و تپل، برگزاری مسابقه و سرگرمی آموزشی، برگزاری مسابقه نقاشی و برگزاری مسابقه طناب کشی اجرا شد.

  همچنین در این کمپ پمادهای ضروری کودکان بین خانواده های ساکن در کمپ توزیع شد و مقداری داروی تخصصی به بهداری کمپ تحویل داده شد.

  در پایان این برنامه نیز به تمامی کودکان در کمپ هدایا و اسباب بازی هدیه داده شد.

   

  کاروان مهر هنرمندان تئاتر خوزستان از ششم فروردین 98 با تشکیل ستادهای مختلف و دریافت کمک های هنرمندان و مردمی به کمک سیل زدگان استان گلستان و سیل زدگان استان خوزستان رفته است.  
  نظرات کاربران