در حال بارگذاری ...
 • حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان در ستاد جمع آوری کمک های هنرمندان در اهواز

  مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان از ستادهای جمع آوری کمک های هنرمندان تئاتر شهرستان اهواز برای مناطق سیل زده بازدید کرد.

  به گزارش تئاتر خوزستان، محمد جوروند مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان از ستادهای جمع آوری کمک های هنرمندان تئاتر شهرستان اهواز برای مناطق سیل زده استان خوزستان به همراه اعضای کاروان مهر هنرمندان تئاتر خوزستان بازدید کرد.

  در این بازدید که روز شنبه 24 فروردین ماه ساعت 20 انجام شد محمد جوروند با حضور در ستاد جمع آوری کمک های مردمی در منطقه پارک گلستان اهواز از نزدیک روند جمع آوری کمک های مردمی را مورد بازدید قرار داد.

  محمد جوروند ضمن تشکر از مشارکت هنرمندان تئاتر خوزستان گفت: با توجه به وقوع سیل امسال در کشور، هنرمندان تئاتر خوزستان جزو اولین گروه هایی بودند که در استان گلستان حضور پیدا کردند و در ادامه با وقوع سیل در خوزستان این حرکت انسانی هنرمندان تئاتر خوزستان برای هم استانی های عزیز ادامه پیدا کرد.

  مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان افزود: هنرمندان تئاتر خوزستان همواره نشان داده اند که نمی توانند نسبت به اتفاقات اینچنینی بی تفاوت باشند و در این راه پیشرو بوده اند.

  در ادامه این بازدید، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان با حضور در کمپ جمع آوری کمک های هنرمندان انجمن هنرهای نمایشی اهواز در خیابان سیزده شرقی کیانپارس اهواز از این حرکت هنرمندان تئاتر اهواز تقدیر و تشکر نمود.

  مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار کرد: تلاش شبانه روزی هنرمندان در جمع آوری کمک های مردمی برای کمک و امدادرسانی به مردم سیل زده استان خوزستان قابل ستایش و تقدیر است.
  نظرات کاربران