در حال بارگذاری ...
با هدف کمک به مردم سیل زده استان خوزستان؛

اولین دوره فراگیر اجراهای نمایش در شهرستان اندیمشک آغاز شد

با هدف کمک به مردم سیل زده استان خوزستان و به همت انجمن هنرهای نمایشی شهرستان اندیمشک و همراهی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اندیمشک اولین دوره فراگیر اجراهای نمایش در شهرستان اندیمشک آغاز شد.

به گزارش تئاتر خوزستان، مهدی آشوغ رئیس انجمن هنرهای نمایشی شهرستان اندیمشک در گفت و گو با تئاتر خوزستان اعلام کرد: اولین دوره فراگیر اجراهای نمایش در شهرستان اندیشمک به همت انجمن هنرهای نمایشی و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اندیمشک و با اجرای هفت نمایش از 17 فروردین تا 12 خردادماه 98 آغاز شد.

مهدی آشوغ افزود: شروع این حرکت از آغاز به عضوگیری و آموزش مستمر کلاس های بازیگری در سطح شهرستان بود که با استقبال علاقمندان دوره های پرباری برگزار شد. از همین رو  انجمن هنرهای نمایشی تصمیم به تولید نمایش کرد که در حدود دوازده نمایش تولید و منجر به برگزاری نخستین جشنواره استانی تئاتر برنا شد که هشت نمایش از تولیدات هنرجویان بود به جشنواره تئاتر برنا راه پیدا کرد.

آشوغ افزود: در مرحله بعد شورای نظارت بر نمایش شهرستان چهار نمایش را جهت اجرای عموم انتخاب کرده که به همراه سه نمایش دیگر که از تولیدات سال گذشته انجمن هنرهای نمایشی اندیمشک بود جدولی ترتیب داده شد و اولین دوره فراگیر اجراهای عموم در راستای جذب مخاطب عام و آشتی عموم مردم با هنر تئاتر در شهرستان اندیمشک کلید خورد.

رئیس انجمن هنرهای نمایشی شهرستان اندیمشک اظهار کرد: هنرمندان پیشگامان هر جامعه ای هستند با درک شرایط موجود هم میهنانمان سیل زده در کشور و پس از رایزنی و همفکری با گروه های شرکت کننده در این اجراها  و لوزم همکاری و مساعدت در حد توان با آسیب دیدگان حوادث اخیر ، تصمیم بر این شد که بخش زیادی از عواید مالی بلیط فورشی اجراها به آسیب دیدگان سیل اخیر تخصیص پیدا کند.

مهدی آشوغ در پایان اظهار کرد: در آخر باید از تلاش ها، همکاری و همفکری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اندیمشک کمال تشکر و امتنان را دارم و از همشهریان و دیگر هنرمندان هنردوست شهرستان های مجاور انتظار حمایت و دیدن از نمایش های در حال اجرا را دارم و امیدوارم همه در این امر خیر ما را یاری کنند.

 

به گزارش تئاتر خوزستان، نمایش های اولین دوره فراگیر نمایش در پلاتو خانه هنر شهرستان اندیمشک واقع در جاده انقلاب، جنب فرمانداری ، تالار خورشید، خانه هنر به روی صحنه می روند و علاقمندان جهت رزرو بلیط با شماره تلفن 09052073585 تماس گرفته و یا روزهای اجرا از ساعت 19 با مراجعه حضوری به گیشه پلاتو می توانند بلیط تهیه نمایند.
مطالب مرتبط

رئیس دفتر انجمن هنرهای نمایشی اندیمشک در گفت و گو با تئاتر خوزستان مطرح کرد:

کیفیت سالن‌ها و پلاتوها و جشنواره‌ها از جمله کمبودهای تئاتر هستند
رئیس دفتر انجمن هنرهای نمایشی اندیمشک در گفت و گو با تئاتر خوزستان مطرح کرد:

کیفیت سالن‌ها و پلاتوها و جشنواره‌ها از جمله کمبودهای تئاتر هستند

مهدی آشوغ رئیس دفتر انجمن هنرهای نمایشی اندیمشک، نویسنده و کارگردان تئاتر است که از سال ۸۴ فعالیت‌ تئاتری خود را آغاز کرده و به بهانه روز ملی هنرهای نمایشی و روز جهانی گفت و گویی را با این هنرمند تئاتر انجام دادیم.

|

نظرات کاربران