در حال بارگذاری ...
توسط گروه تئاتر نیمرخ؛

اجرای عمومی نمایش «حسن خو در عید نوروز» در اندیمشک

نمایش «حسن خو در عید نوروز» به کارگردانی ابوذر صادقی در شهرستان اندیمشک به روی صحنه رفت.

به گزارش تئاتر خوزستان، نمایش«حسن خو در عید نوروز» کاری از گروه نمایشی نیمرخ  به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اندیمشک و انجمن هنرهای نمایشی این شهرستان در راستای تعالی بخشی و ایجاد شور و نشاط در جامعه و اشاعه شعار تئاتر برای همه از ٢ تا ١٥ فروردین ماه ١٣٩٨ در تالار فرهنگ این شهرستان به روی صحنه رفت.

حسن خو در عید نوروز کاری شاد و مفرح به نویسندگی و کارگردانی ابوذر صادقی کاری از گروه هنری نیمرخ یکی از گروه‌های موفق در عرصه تئاتر طنز و وابسته به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اندیمشک است که در نوروز سال ٩٨ در تالار فرهنگ اندیمشک به صحنه رفت .

لازم به ذکر است، « حسن خو در عید نوروز » از ٢ تا ١٥ فروردین ماه از ساعت ٢١ در تالار فرهنگ اندیمشک به اجرا در خواهد آمد و شرکت برای عموم آزاد است، اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان اندیمشک از همه علاقه‌مندان جهت تماشای این نمایش شاد دعوت بعمل می‌آورد.
مطالب مرتبط

رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان خوزستان عنوان کرد؛

برگزاری جشنواره ملی تئاتر لاله های سرخ بهمن ماه در اندیمشک
رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان خوزستان عنوان کرد؛

برگزاری جشنواره ملی تئاتر لاله های سرخ بهمن ماه در اندیمشک

چگونگی و نحوه برگزاری بیست و ششمین جشنواره ملی تئاتر لاله های سرخ در سال ۹۹ با توجه به شرایط کرونایی در هفته پیش رو طی جلسه ای به میزبانی رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اندیمشک و با حضور نماینده مدیرکل مرکز هنرهای نمایشی کشور و نماینده مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در ...

|

نظرات کاربران