در حال بارگذاری ...
توسط گروه تئاتر نیمرخ؛

اجرای عمومی نمایش «حسن خو در عید نوروز» در اندیمشک

نمایش «حسن خو در عید نوروز» به کارگردانی ابوذر صادقی در شهرستان اندیمشک به روی صحنه رفت.

به گزارش تئاتر خوزستان، نمایش«حسن خو در عید نوروز» کاری از گروه نمایشی نیمرخ  به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اندیمشک و انجمن هنرهای نمایشی این شهرستان در راستای تعالی بخشی و ایجاد شور و نشاط در جامعه و اشاعه شعار تئاتر برای همه از ٢ تا ١٥ فروردین ماه ١٣٩٨ در تالار فرهنگ این شهرستان به روی صحنه رفت.

حسن خو در عید نوروز کاری شاد و مفرح به نویسندگی و کارگردانی ابوذر صادقی کاری از گروه هنری نیمرخ یکی از گروه‌های موفق در عرصه تئاتر طنز و وابسته به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اندیمشک است که در نوروز سال ٩٨ در تالار فرهنگ اندیمشک به صحنه رفت .

لازم به ذکر است، « حسن خو در عید نوروز » از ٢ تا ١٥ فروردین ماه از ساعت ٢١ در تالار فرهنگ اندیمشک به اجرا در خواهد آمد و شرکت برای عموم آزاد است، اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان اندیمشک از همه علاقه‌مندان جهت تماشای این نمایش شاد دعوت بعمل می‌آورد.
مطالب مرتبط

رئیس دفتر انجمن هنرهای نمایشی اندیمشک در گفت و گو با تئاتر خوزستان مطرح کرد:

کیفیت سالن‌ها و پلاتوها و جشنواره‌ها از جمله کمبودهای تئاتر هستند
رئیس دفتر انجمن هنرهای نمایشی اندیمشک در گفت و گو با تئاتر خوزستان مطرح کرد:

کیفیت سالن‌ها و پلاتوها و جشنواره‌ها از جمله کمبودهای تئاتر هستند

مهدی آشوغ رئیس دفتر انجمن هنرهای نمایشی اندیمشک، نویسنده و کارگردان تئاتر است که از سال ۸۴ فعالیت‌ تئاتری خود را آغاز کرده و به بهانه روز ملی هنرهای نمایشی و روز جهانی گفت و گویی را با این هنرمند تئاتر انجام دادیم.

|

نظرات کاربران