در حال بارگذاری ...
 • مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان در آئین اختتامیه یازدهمین جشنواره منطقه ای تئاتر کودک و نوجوان دزفول:

  تئاتر باید به جریان مداوم در زندگی مردم تبدیل شود

  مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان در آئین اختتامیه یازدهمین جشنواره منطقه ای تئاتر کودک و نوجوان مهر دزفول گفت: تئاتر باید به جریان مداوم در زندگی مردم تبدیل شود.

  به گزارش تئاتر خوزستان، محمد جوروند مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان در آئین اختتامیه یازدهمین جشنواره منطقه ای تئاتر کودک و نوجوان دزفول گفت: با توجه به برگزاری جشنواره کودک و نوجوان در شهرستان دزفول، تئاتر باید به جریان مداوم در زندگی مردم تبدیل شود و ما باید تمام تلاشمان را برای تحقق این رویکرد انجام دهیم.

  محمد جوروند اظهار کرد: انتظار داشتم در این جشنواره اجرای نمایش ها به میان مردم رفته و در کوچه، خیابان و مهد کودک ها اجرا شود تا از این طریق جریان تئاتر وارد فضای زندگی مردم شود.

  مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان افزود: ما نباید فقط به اجرای تئاتر در تالارهای نمایشی و برای هنرمندان تئاتر بسنده کنیم بلکه با تغییر رویکرد و نگرش در برگزاری جشنواره ها، باید اجرای تئاتر را به میان مردم که مخاطب اصلی برنامه های هنری هستند ببریم.

  جوروند در ادامه گفت: از تمامی هنرمندان شهرستان دزفول تقدیر و تشکر می کنم زیرا که با اجرای برنامه های مختلف هنری در بالاترین سطح شایسته تقدیر و تجلیل هستند. همچنین از انجمن هنرهای نمایشی و هنرمندان تئاتر دزفول، آقای سعادتی فرد دبیر جشنواره و همکارانم در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دزفول که در برگزاری این جشنواره تلاش نمودند تقدیر ویژه می کنم.

  مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلام خوزستان در پایان اظهار کرد: از فرماندار محترم شهرستان دزفول، اعضای محترم شورای اسلامی شهر دزفول، آقای ناصر چنانی معاونت هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، محمد یاقوت پور رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان خوزستان و حسین ذوالفقاری رئیس شورای راهبردی تئاتر خوزستان که همواره سنگ صبور ما بوده اند برای برگزاری این جشنواره تشکر و قدردانی می نمایم.

   

  یازدهمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان مهر دزفول به دبیری نادر سعادتی فرد از 6 تا 8 اسفندماه 97 با حضور هفت اثر از استان های خوزستان، کرمانشاه، اراک، اصفهان و فارس در شهرستان دزفول برگزار شد.
  مطالب مرتبط

  با حضور مسئولین

جلسه هماهنگی ستاد برگزاری سومین سوگواره ملی تئاتر میدانی و تعزیه اربعین حسینی برگزار شد
  با حضور مسئولین

  جلسه هماهنگی ستاد برگزاری سومین سوگواره ملی تئاتر میدانی و تعزیه اربعین حسینی برگزار شد

  جلسه هماهنگی ستاد برگزاری سومین سوگواره ملی تئاتر میدانی و تعزیه اربعین حسینی با حضور مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خوزستان، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان و دستگاه های اجرایی در محل استانداری خوزستان تشکیل شد.

  |

  پیام مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان به شانزدهمین جشنواره بین المللی تئاتر عربی استان خوزستان – دشت آزادگان

  پیام مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان به شانزدهمین جشنواره بین المللی تئاتر عربی استان خوزستان – دشت آزادگان

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان به مناسبت آغاز شانزدهمین جشنواره بین المللی تئاتر عربی استان خوزستان در شهرستان دشت آزادگان پیامی را منتشر کرد.

  |

  نظرات کاربران